Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » "Nem szabad rágörcsölnöd! "...

"Nem szabad rágörcsölnöd! " OK, de hogyan?

Figyelt kérdés
Elöljáróban annyit, hogy babát szeretnénk, és én nem vagyok egy egyszerű eset: hipofízis adenoma, IR, magas prolaktin. Április óta próbálkozunk, eddig nem jött össze. Tudom, nem sok idő, de már nagyon szeretnénk a babát. Mindenfelől hallom, hogy nem szabad rágörcsölni, én pedig már szerintem pont emiatt vagyok feszült. Főleg, hogy utána hozzátette az illető, hogy igyekezzünk azért, mert kifutunk az időből! Pfff... Ti hogyan csináljátok, hogy nem görcsöltök rá?
2013. aug. 7. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, hogy ennyi minden van. Nekem sem volt konnyu bar nem tudok rola, hogy barmi problema lenne. Mikor a 8. honap utan sem estem teherbe egyszeruen azt mondtam, mar nem erdekel! Elvezem a szexet, nem erdekel, nem rinyalok azon, hogy mikor van peteeresem stb...es megtortent a csoda. Most 2 es fel eves. Komolyan az volt a kerdesem, hogy jo, jo hogy babas vagyok de mikor estem teherbe? Mert peteeres kornyeken nem voltunk egyutt az biztos....

Szoval csak lazan!

2013. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt a bajom, mind a 3.

Aztán kaptam még egy pofont, a férjem spermaszáma 3 millió/ml lett. Beletörődtem a lombikba, lemondtam a kisbabáról. Következő hónapban spontán terhes lettem.


Sajnos őszintén megmondom, én sehogysem tudtam nem rágörcsölni, lelkileg belebetegedtem és a depresszió szélére kerültem.


Szerencsére elmentem a Mens Mentisbe, ahol normális kezelést kaptam, ez is sokat segített hogy sikerüljön.

2,5 évet vártunk rá, ma 9 hetes a pocakban.


Minden jót kívánok neked, kitartást, és mihamarabbi gyermekáldást!

2013. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most úgy beszélek,hogy elsőre összejött a fiunk. Szerintem nem rágörcsölni nem lehet! Legalábbis én nem tudtam volna! Sajnos több barátnőmnek nehezen jött össze, ezt ők is hülyeségnek tartották. Nem tudsz nem gondolni arra, amit a legjobban szeretnél. DE! Azt vettem náluk észre,hogy amikor némelyik szerencsére teherbeesett pont olyan élethelyzetben voltak,hogy nem ANNYIRA tudtak figyelni a babásodásra! :) Pl. az egyik munkahelyet váltott, a másik fogta a férjét, a félretett pénzt és elutaztak két hétre. Nyilván ezeknek egy része, pont jókor történt velük, de volt,aki magának vállalt be egy új helyzetet és segített!
2013. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnos ez sem válik be mindenkinél!

Elutaztunk, "csak szerettük egymást", nem gondoltunk a babára, időközben elkezdtem egy tanfolyamot is és mégse történik semmi 15 hónapja!

2013. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tesómék kb 4-5 évig próbálkoztak,nem jött össze a baba,holott semmi problémájuk nem volt,több orvoshoz is elmentek.Belekezdtek egy házfelújításba,és egy év múlva a karjukban tartották pici lányukat.Most mi tartunk kb a 3. évnél,próbálkozunk,én voltam már hormonvizsgálaton is,és semmi.Persze tesómék előtt meg sem lehetett említeni anno a babatémát,most meg ők csesztetnek minket folyamatosan,babás cuccokat kapunk szülinapra,és hajtanak,hogy menjünk el orvoshoz,járjunk utána a dolgoknak.Nem egy átsírt éjszakát okoztak ezzel.Most kíváncsian várom,hogy mikor látogat el hozzánk is a gólya,mert vár várjuk nagyon...
2013. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!