PCOS-ok akik mostanában szeretnének teherbe esni! Ki milyen gyógyszert szed?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Igazából mindenre kíváncsi vagyok amit megosztanál velem .


Mióta vársz babára , milyen gyógyszert szedsz és milyen tapasztalataid vannak a gyógyszerekkel kapcsolatban ?


Illetve bármi hozzászólást szívesen olvasok . Ha van olyan más internetes oldal , fórum ahol nagyon jó cikkeket szoktál olvasni , azt is szeretném ha megosztanád velem .


Köszönöm ! :)

Remélem sok jó , hasznos hozzászólás fog érkezni ...



2013. aug. 12. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,


én a www.pcos.hu-t szoktam olvasgatni.

Van egy fiam vele azután lettem terhes, hogy lefogytam 8 kg (úgy lettem 64 kg), aztán egy hónapig szedtem a Merckformint és terhes lettem.

Most kistesót szeretnénk január óta, sajnos eddig eregménytelenül. Most Merckformint, Clostyt és Utrogestant szedek. Tavaly szedtem fogamzásgátlót és az rettenetesen összezavarta a ciklusom.

2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia !

Köszönöm őszinte válaszod .

Nagyon szorítok nektek ! :)

2013. aug. 12. 22:37
 3/11 Trudika ***** válasza:
Sziasztok, párommal majd egy éve szeretnénk babát, PCO-s, IR-es vagyok, plusz még kiderült a jobb oldali petevezeték elzáródásom. 7 hónapja szedem a Merckformin-t, diétázok, de eddig semmi...valamiért csak a jobb oldalon érik petesejtem, azzal meg nem megyünk sokra :(
2013. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia !

7 hónapja szeded a bogyót és semmi ? Miért nem mész el másik dokihoz ?

Én megfogadtam hogy nem várok,eleget vártam már hogy jöjjön a baba (3év) ha nekem se fog bevállni a Mef.+Bromo , akkor kopogtatni fogok a dokinál hamarosan .

2013. aug. 13. 07:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a metformin nem használt egyáltalán, sajnos nagyon durván lerontotta az értékeimet. Úgyhogy én diétáztam és emellett a stimuláció (closti+tüszőrepi+progipótlás) segített, rögtön elsőre.
2013. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trudika ***** válasza:
Nekem nagyon sokat javultak az inzulin értékeim a gyógyszertől, szerencsére. Nem akarok dokit váltani, mert meg vagyok elégedve, és arról sajnos nem ő tehet, hogy nekem csak az elzáródott oldalon érik petém. A bromot én is szedem, és pont tegnap gondolkoztam hogy kéne nézetnem egy progeszteron szintet, mert menzesz előtt szoktam barnázni, és az utóbbi időben korábban jön meg
2013. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 4 évig fogamzásgátlót szedtem, fél éve hagytam abba, mert babát szeretnénk azóta Meforal + diéta + mozgás. De még igy is fél év alatt csak egyszer menstruáltam. Nektek mennyire rendszeres?
2013. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Első válaszoló vagyok. Nekem rendszere a menzeszem, sőt amíg nem akartunk kistesótés nem diétáztam addig is 26-26 napra megjött. Csak barnázok menzesz előtt és után is:-(

2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Trudika ***** válasza:
Nekem mondhatjuk, hogy rendszeres, de azt hozzá kell tennem, hogy hónapok óta closti+choragon inj. kapok, szóval ettől normális, hogy megjön, csak az utóbbi időben kicsit korábban, és barnázás is van.
2013. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Van 2 fiunk, a kicsi most volt 1 eves a kicsi. Nemvedekezunk egyaltalan, varjuk a harmadikat.

Eloszor a mercfomin 850eset szedtem, 3at 1 nap. Majd fel ev utan is mentma hasam, igy merckformin xr re valtottunk.

Elso gyereknel nem tudtunk a pcorol, csak sargatest elegtelensegem volt, problemsd terheseg, koraszules. Majd volt 2 elhalt terhessegem, mire kiderult a pco. Eloszor a dieta+sportot kezdtem, majd 2 honap mulva kaptam meg a gyogyszert. A 8. honapban sikerult, problemamentes terhesseg, szules a 39. heten.

Kozbenvolt inszeminacionk is, bar utolag feleslegesnek tartom.

Aprilisban voltam eves rakszuresen, a dokim kerdezte, hogyan fedekezunk. Sehogy. Kerdezte, hogy adjon-e clostyt. Megkoszontem, de inkabb nem. Tudom, hogy sikerulni fog a harmadik is, csak tennem kell erte.

Udv 2 fius

2013. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!