Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nőgyógyász vagy valami más...

Nőgyógyász vagy valami más orvos? Babát szeretnénk! A többi lent!

Figyelt kérdés
Menses előtt napokig tartó barnázgatás!A ciklus változó időszakaiban szeretkezés közben vérezgetés!Furcsa hasi fájdalom,időnkénti görcsöléssel,hasogató,szóró érzés a hüvelyben,esetenként a méhben!
2013. aug. 21. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
endokrinológus szerintem. És én nem várnék vele sokáig
2013. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
uhh nőgyógyászhoz menj el!A barnázás mensi előtt lehet akár sárgatest elégtelenség,ami nem a legjobb,ha teherbe szeretnél esni.A szex közbeni vérzés lehet egy méhszáj seb is,ezek a görcsök sem normálisak,lehet,hogy valami flfertőződött és begyulladt! A barna folyás még attól is lehet!
2013. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először menj el nőgyógyászhoz, ha szükséges majd továbbküld, ha a hormonokkal is gond van.
2013. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először szerintem nőgyógyász. A fájdalom, görcsök miatt jó, ha megvizsgál. Lehet, hogy vele is ki tudjátok kezelni a gondodat. Utána endokrinológushoz is egész nyugodtan elmehetsz.
2013. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mind kettőhöz menj. Először is nézze meg UHval a nődoki, hogy fizikálisan minden rendben van-e.

Ha nincs cisztád, méhszájsebed, tehát semmi fizikai oka a barnázgatásnak, mindenképpen endokrinológust keress fel. Még csak ne is hagyd, hogy hormonügyben a nődoki kezdje el a kezelést, vagy találgatást. Így mindenki a szakmájánál marad.

2013. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem olyan dokihoz menj aki nőgyógyász-endokrinológus egy személyben, sokkal célravezetőbb. hol laksz? esetleg tudok ajánlani orvost
2013. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Martfűn lakom,Jász-Nagykun Szolnok megyében!

Megköszönném,ha tudnátok ajánlani dokit!

2013. aug. 22. 14:12
 8/8 anonim válasza:
Sajnos én Debrecenben tudok jó dokikat. Talán próbáld meg a lakhelyeden védőnői szolgálatot, nekem ők segítettek jó dokit találni. Ők már találkoztak egy pár esettel gondolom...
2013. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!