Mi történik ha szedem a Bromot és a Meforalt de mellette nem tartom a diétát vagy csak kicsit, de a sportot egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Nincs időm .
2013. aug. 21. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint egy háromlábú szék. Egyik lába a diéta, a másik a gyógyszer, a harmadik a sport. Mi történik a székkel, ha kirántod két lábát, mert nincs rá időd?


Én sem mondhatnám, hogy időmilliomos vagyok, a munkahelyemen pedig még leülni sem lehetett, nemhogy kaját melegíteni. Minden este előre átgondoltam a teljes másnapi menüt, számolva és beosztva, dobozolva. A mozgást pedig akkor végeztem, amikor ráértem, akkor is, ha ez este 10kor volt. Kemény dió, átéltem, tudom. De most, hogy babát várok, tudom, hogy minden áldott percet megérte!

2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked elöször is .


Igazából el vagyok keseredve de nagyon . 3 hete szedem ezeket , eddig megvolt a lendület , de most 2 napja úgy érzem mintha feladnám . :(

Egyszerűen a moszgást nem tudom beiktatni .

Az pedig nagyon kellene .

Most lehet csak azért érzem így mert bal lábbal ébredtem , remélem túl leszek ezen , mert ha most elhagyom magam , akkor erre a 10 éves kapcsolatom is ráfog menni . :(

2013. aug. 21. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Sógornőm izulirezisztens, ezeket szedi, diétázik. Ő pl. amikor elkezdte a diétát, néha bűnözött. Nem sokat, de hétvégente belevette magát a nagy családi zabálásba. X idő után ment megint ellenőriztetni az értékeit, és kiderült,hogy nem sokat javult. Akkor mondta neki a doki,hogy ha gyerek akar, akkor bizony a legkisebb kihágás nélkül tartania kell a diétát. Mert van olyan, akinél egy kis bűnözés nem árt, de van,akinek annyira érzékeny a szervezet, hogy igen.

Azóta tartja. Otthon csak xilit, nyírfacukor és teljeskiőrlésű liszt van. Mindent ezekből főz!

Neki is sincs sok ideje, de ha gyereket akar, akkor muszáj!

2013. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

se gyógyszer se semmi csak kőkemény sport és diéta (amit egy ügyes edző nő állított össze) a inzulinom 15szöröse volt a normálértéknek a pajzsmirigyem műtétre szorult!

A pm-em 2,4 és az inzulinom is tökéletes!

Semmi más csak NAPI másfél óra sport minimum, de volt, hogy 2 2és fél is lett belőle! Ma teszteltem pozitívat is! Mindenféle gyógyszeres segítségek nélkül!

2013. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És így hogy sportoltál , mennyi idő után sikerült a baba ?

Őszintén ezektől a gyógyszerektől úgy érzem magam mint egy mosott kaki .. egésznap álmos vagyok,hasmenésem van ...stb

2013. aug. 21. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek csak akkor tudnak segíteni, ha a diétát rendesen tartod mellette. Azért van hasmenés is, mert a metformin (hatóanyaga a Meforalnak) ha cukorral találkozik, nem barátkoznak össze, hasmenést okoznak. Ha nem eszel megfelelően, akkor fáradt leszek, depis és ingerült. EGyszerűen a gyógyszer mellé a pontos diéta nem választás kérdése, mert többet árt, mint használ anélkül. Mindenkinek vannak mélypontjai, ez teljesen természetes dolog! Itt sorstársakra találsz, és lelki támogatásban is tudnak segíteni (zárt csoport, azt írhatsz, amit csak szeretnél, ismerőseid nem, csak a csoport tagjai látják, akik azon mennek keresztül, mint te/mi is!):


[link]

2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Májusban veszítettük el nagy nehezen legyártott, orvosilag agyon felügyelt teherbeesésemet és terhességemet, ekkor 14 hetes voltam...

Fejlődési rendellenesség miatt amire a genetikus szakorvos annyit indokolt, hogy az a terhesség ahol már gyógyszert kell szedni fokozottan veszélyeztetett, hiába mondják azt, hogy kell a baba miatt!


Idegből elkezdtem magam hajtani a műtét másnapjától (de mint a bolond, hogy túléljem és ne gondoljak Rá!

Egészséges akartam lenni és izmos! Mindent kihajítottam av fehrécukrot/lisztet/rizst/kenyeret/tésztát! Mindenből jött a szénhidrát mentes!


Július közepére! (gyógyszerek nélkül kemény hajtással!) mindenem tökéletes volt pedig a műtőasztalról még úgy engedtek el, hogy a gyógyszereket mindenképp szedjem mert nagyon rosszak az eredményeim...


Csak nem értettem miért!

Ha szedem elvileg a babámnak meg kellett volna maradnia!

Most megint van egy pozitív tesztem :) elméletileg örülni kéne, de én még kicsit félek!


NEM tanácsolom, hogy ne szedd a gyógyszered! Nekem az minden mindegy időszak volt... De sportolj!!! Az inzulinodat nem fogja a gyógyszer, diéta magában helyre rakni!!!

Viszont csak sporttal és diétával is helyre tudod hozni, ha ISZONYAT lelkiismeretes vagy és heti 5ször fixen megkínzod magad és a diétában semmit nem vétkezel!!!

2013. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4. voltam
2013. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Olyan nehéz ez .

Most egyedül vagyok itthon a párom elment dolgozni , kicsit olvasgatok most bátorító forumukat,erre szükségem van , és megpróbálom magam nem elhagyni , mert a kisbaba a cél . :)

2013. aug. 21. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:

helyes :)

Emelt fejjel előre!


Fb-n van egy csoport a pcos-oknak ... Sok tanácsot tudnak adni!

2013. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!