Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, ha kevesebb...

Mi történik, ha kevesebb kalóriát eszünk, mellette sportolunk, de nem eszünk csökkentett mennyiségű szénhidrátot és több fehérjét?

Figyelt kérdés

Ugyebár a sikeres fogyás titka elvileg a kevesebb kalória, a rendszeres sport, és ezek mellett a nagyobb fehérje és kevesebb szénhidrát bevitel.

De mi van akkor, ha én napi 1300-1500 kalóriát eszek, naponta-kétnaponta sportolok valamit (pl futás, itthoni torna, fekvőtámaszok, stb.), de nem eszek több fehérjét, és nem csökkentem a szénhidrátok arányát?

Persze nem süteményt eszek egész nap 1300 kcal mennyiségig, csak képtelen vagyok lemondani a szénhidrátokról, mivel reggelire vagy zabpelyhet eszek, vagy főtt tojást egy szelet barna kenyérrel, ebédre leginkább menzás főtt ételt eszek, amiben szintén van szénhidrát, és imádom a gyümölcsöt, így abból is lecsúszik naponta vagy 2 alma, 100 gramm eper, egy nagy grapefruit. Joghurtból meg csak az ízesítettet tudom megenni, amiben szintén van szénhidrát, ezt is eszek naponta egyet. Húst viszont ritkán eszek, mert drága is, és nem is tudok itt főzni. Így aztán nem tudok kevesebb szénhidrátot enni, de a kalóriákat be tudom tartani. Üdítőket, szalonnát és egyéb szemetet nem eszek soha.


Így is tudok fogyni? 3-5 kg-ot szeretnék csak. Vagy rendszeres sport mellett is zsír helyett az izmaim fognak elfogyni, csak mert nem eszek sok húst?


Légyszi a kérdésre válaszoljatok, ha tudtok, ne azt írjátok, hogy egyél inkább zöldséget, tejfölt meg csirkemellet, mert egyrészt nagyon válogatós vagyok, és sokmindent nem eszek meg, másrészt elég kevés pénzem van ételre, és főzni sem tudok.


2010. máj. 4. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolkozol,ha csak napi kb 1300 kalóriát veszel magadhoz akkor is le fogsz fogyni,és az a fogyás szempontjából pedig teljesen mindegy,hogy süteményből vagy sülthúsból van e az 1300 .
2010. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1300 helyett inkább minimum 1500...ha lány vagy...a többi jó
2010. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően tudod hol a hiba. Fogyhatsz, igen, a hús hiánya tényleg gáz. Bár 3 kg normális sport mellett, szerintem le lehet ezzel adni, csak az legyen minden nap.
2010. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!