Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mire adják a norcolut nevű...

Mire adják a norcolut nevű gyógyszert?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ált6alában akkor ha nincs spontán menzesz. ez meghozza de sajnos ez csak egy mestersges mensi igy a kiváltó okot nem kezeli ami okozza a vérzés hiányát.
2013. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arra kaptam amikor nem jött meg pár hónapja már , és ez a gyógyszer meghozta . De csak abban a hónapban . :(
2013. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat?

Másra ezt nem is adják?

2013. aug. 22. 11:01
 4/7 anonim válasza:

Én is több hónapja elmaradó menses meghozására kaptam + fogamzásgátló,majd miután abbahagytam a fogit. megint nem volt vérzésem... :(

A Norcolut 5 mg tabletta használható különböző eredetű menstruációs cikluszavarok és a menstruáció előtt fellépő panaszok kezelésére, valamint alkalmas a tejelválasztás megelőzésére és megszüntetésére.

2013. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Barátnőmnek cisztája volt ő is ezt kapta majd a menszi után megnézték hogy felszívódott e. Előtte pontos menszije volt azóta hol késik hol hamarabb jön.
2013. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azért szedtem, mert nyaralni mentünk és pont akkor jött volna meg a menstruációm, és mindenféle mellékhatás nélkül szépen ki is tolta 10 nappal. Ahogy abbahagytam, másnap már meg is jött.
2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Premenstruációs szindróma, mastodynia, a szekréciós szak megrövidülésével járó cikluszavar, diszfunkcionális méhvérzés, hyperplasia glandularis cystica endometrii, endometriosis, adenomyosis. Lactatio preventio, ablactatio. Klimakteriumban fellépő dysfunctionalis vérzészavarok.
2013. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!