PCO, IR pajszsmirigy alul működésem van, szerintetek a cickafark és málnalevél keveréke a ciklus első felében a másodikba a palástfű segíthet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj ilyen varázsszernek tűnő gyógyfüvekkel ne kísérletezz. Nem segíthet, SŐT még jobban összekavarhatja a ciklusod!!!

A PCO-IR-re jó esetben kapsz Meforalt, a pm-re Letroxot. Ezek segítenek! Ne kavarj bele még jobban! Ha nagyon szeretnél valamit még pluszban tenni, akkor diéta, sport, E-vitamin, Folsav. Terhesvitamint NE, csak kizárólag olyat amiben nincs jód, mert felviszi a TSH értéked, ha meg babásan szeded még többet ártasz vele mint használna.

2013. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amiket írtál már mindent szedek,rende a pajzsmirigy,fgytam is már 27 napos ciklusom volt és most megint valami miatt 25 napos lett:(( szedtem e vitamint,folsavat és mégse jobb csak rosszabb:(((diéta mozgás merkformin is megy...
2013. aug. 30. 21:15
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsónak 35naposat akartam írni :((( szóval megint rosszabb lett,igaz eddig kentem a womens cremet is
2013. aug. 30. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

A vitamin és folsav kizárt hogy bekavarjon.

Kellene egy hormonvizsgálat.

Én is ezeket szedem, és még ráadásként Bromocriptint, nekem ezt tette rendbe a ciklusom.

2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, a womens krém hormontartalmú, talán az kavart be, hogy abbahagytad. Idővel rendeződni fog enélkül is a ciklusod, ha betartod a diétát, szeded a metet, pm gyógyszert és mozogsz.

Türelem és kitartás! Meglesz az eredménye! :-)

2013. szept. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet rajtam is a bromokriptin segíteneert közelít a határhoz s prolaktinom :( majd kerek ellenőrzést.

Azért vok ideges mert júniusba 29 utána 27 es most 35 napos volt es a pajzsmirigyem is 1,66 lett de hogy romlott a ciklus es nem fogytam a doki emeltt meg egy picit az euthyroxon.megint távolinak érzem :((((

2013. szept. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!