Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztaltabbak! Szerintetek...

Tapasztaltabbak! Szerintetek ez az eredmény már Inzulinrezisztencia? 0 perces 5,6 120 perces 23,9

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
5 éve vagyok IR-es. Ennyiből nincs az a varázsló, aki ezt megmondja neked. Minimum 3 pontos cukor és 3 inzulin érték kell, de első diagnózisnál hasznos lehet az 5 pontos is. Ez így semmit nem mond, és aki ez alapján diagnosztizál, az egy pancser.
2013. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a cukor eredményem elveszett a laborban

de a hormonokkal együtt azt mondta az endokrinológusom hogy nincs nagy baj....

csak kezdem már unni hogy orvostól orvoshoz járok és ráadásul fizetős...aranyosak kedvesek..de nem nagyon tudnak mit.mondani...

cisztáim vannak...és csak az lh fsh arány nem jó

pajzsmirigy is ok!

2013. szept. 7. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban kellene a cukor is, illetve jó lenne, ha lenne 60 perces érték is. Az érétkeidhez ezek hiányában annyit lehet mondani, hogy az éhgyomri érték 5-ig jó. A tiéd ennél egy kicsit magasabb. Más következtetést további eredmények hiányában nem lehet levonni.
2013. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez így valóban édes kevés. 5 pontosat kellett volna csináltatni.

Az ha az lh-fsh arány nem jó már épp elég nagy baj.

2013. szept. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nemtudom hova tudnék már fordulni..

sok orvosnál voltam már..nőgyógyászok..endokrinológusok

de mindenhol azt írják a papiromra hogy pco jellegű

ha rákérdezek azt mondják valoszínű nem vagyok pcos....se szőr se pattanás se elhizás se magas tesztoszereon. se hajhullás.....havonta van mensim is!baràtcserjétől lett pém is

....19éves korom óta néztek

2013. szept. 8. 16:51
 6/8 A kérdező kommentje:

nemtudom hova tudnék már fordulni..

sok orvosnál voltam már..nőgyógyászok..endokrinológusok

de mindenhol azt írják a papiromra hogy pco jellegű

ha rákérdezek azt mondják valoszínű nem vagyok pcos....se szőr se pattanás se elhizás se magas tesztoszereon. se hajhullás.....havonta van mensim is!baràtcserjétől lett pém is

....19éves korom óta néztek

annyit tudok az itteni oldalrol ha súlyos bajom lenne akkor a barátcserje nem segített volna 1 hónap szedés után

2013. szept. 8. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, vagy fel tudsz jönni, akkor irány a Mensmentis!
2013. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szegedi vagyok sajnos:(

de nemtudom hova fordulhatnék ennyi orvos után...

minden orvos azt mondja nem.olyan rosszak,

pco jellegű de nem pcos.....

2013. szept. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!