Pcos! Valaki természetes módszerekkel, gyógynövény teák, diéta stb lett valaki terhes?

Figyelt kérdés

voltam endokrinológusnál,de szeretnék előbb természetes módszerekkel próbálkozni!cukor,fehérlisztes dolgokat nem eszem,mozgás annyi hogy mindig jövök megyek így gyors gyaloglásban megyek mindenhova!160cm 48kg vagyok...elég vékony vagyok..

barátcserjét szedek jelenleg 1,5hónapja...használt mert volt tőle pém és elég erős mensim is...bár késői pém volt így kimaradt 1hónapot de legalább rendesen.megvolt!

ugyanis havonta 32-34napra mindig megvolt csak pecsételés formájában


2013. szept. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a paleo diétát. Sokaknak használt már.

[link]

[link] & [link] (itt a FB-on pont a sikeréről számolt be)

[link]

[link]

2013. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a linkeket!

attol tartok hogy nagyon lefogynék tőle!igy is 48kg vagyok és 160cm..elég sovány vagyok

lady ciklus tea?vagy cicka tea?

sok pcosnak sikerült a baba tőle

2013. szept. 8. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért fogynál le tőle? Enni kell rendes mennyiségeket, akkor nincs miért fogynod. :)
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Van egy könyvben egy jó cikke egy doktornőnek arról, hogy neki is PCOS-a volt és nem szerette volna megműttetni magát és miket használva születtek meg a babái.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben.Sok sikert!
2013. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Attól hogy sovány vagy, diétázni még kellene, csak nem 160g szénhidrátot kell enni egy nap, hanem kicsit többet, egy plussz étkezés formájában. Így nem fogysz le, de a diéta hatni fog. ÉS persze mozgás, mozgás, mozgás. :-)

A sovány IR-esek sajnos sokkal lassabban gyógyulnak. :-(

De kitartás, és meglesz az eredménye.

Mielőtt bármi divatos cuccot megennél/meginnál, nézd meg mi a hatóanyaga, nehogy bekavarjon az amúgy sem túl jó hormonháztartásodnak.

2013. szept. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok az élő példa. Pcos + inzulinrezisztenciás voltam, várandós lettem spontán. Vagyis teáztam. Ciklus első felében cickafark, peteéréstől pedig palástfű tea. pár hónap alatt rendbe tett, aztán pedig jött a baba. Igaz, a terhességem eleje nem volt egyszerű, gyógyszert kellett szednem, hogy megmaradjon a terhesség, de nem tudom összefügg-e vele... Ha szeretnéd, szívesen részletezem, írj privátot!

Kitartás!!!!!

5 hós baba anyukája 8-)

2013. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hormonjaim közül csak az lh fsh arány nem jó!

sok orvos,endokrinológusnál voltam már de az eredményeim alapján nem tudják rám mondani hogy pcos vagyok....mindig azt mondják hogy pco jellegű...így én se tudom hogy akkor most mi is a bajom....

2013. szept. 9. 11:21
 8/8 anonim válasza:
Szia, elmeselem a tortenetem. Nalam tavaly osszel diagnosztizaltak a pcos-t, terheleses cukor vizsgalat utan kiderult, hogy tarsul hozza enyhe IR is. Dokim 160g CH dietat javasolt, rendszeres mozgast, es 3000 NE D vitamin szedeset kuraszeruen. Nagyon meglepodtem, mert hajhullason kivul semmilyen tunetet nem eszleltem, rendszeres ciklusaim voltak, mert rejtozkodott a betegsegem a fogamzasgatlonak koszonhetoen. Igyekeztem betartani mindent amit javasoltak, es kivancsi voltam, hogy magatol a szervezetem milyen ciklusokat kepes produkalni. Tel elejen hagytam abba a fogamzasgatlot, 44-37 nap kozott voltak a ciklusaim, lh teszt semmit nem mutatott. Legutobbi mensim 28 napra erkezett, es abban a ciklusban spontan teherbe estem, most kicsit tobb mint 5 hetes vagyok, elso viszgalat szerint mehen belul van, es minden rendben. Persze meg nagyon fiatal a terhessegem, ezert en is csak csendben orulok, de a fogamzokepessegem mar igazolt, es ez mindenkeppen jo hir, hatha nektek is ad egy kis pozitiv energiat. Fzsirke voltam.
2020. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!