PCO jellegű petefészket állapítottak meg nálám, most egy átjárhatóságit csinálnak a héten mert valami van hogy évek otta nem esek teherbeg? Akinek volt már átjárhatósági műtéte kérem hogy írja meg hogy milyen hogy mekkora fájdalommal jár? Stb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!!

nekem volt átjárhatóságim nem is olyan rég! röntgenes volt! fájt de nem túlságosan ki lehet bírni !nekem azért is fájt mert az egyik oldalt el vagyok záródva és feszített!de lehet azért nem vettem annyira fel mert tudtam ,hogy ez kell,hogy legyen babánk !most jön még a java de nem bánom! ne félj tőle !!felesleges! ahogy megcsinálták és kimentem a váróba és leültem el is múlt és utána se fájt !nem kellett gyógyszert bevennem !véreztem utána de csak pár napig!sok sikert és kitartás!!inszemes!

2013. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem laparoszkópialag csinálják.

Ez milyen lehet?

2013. szept. 8. 16:52
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha laparral csinálják, akkor nem fogsz érezni semmit, mert altatnak. :-) Nem nagyon mélyen, elvileg a műtét után rögtön felébredsz. Akkor már csak enyhe menses jellegű fájdalmad lehet, és ha kérsz, kapsz fájdalomcsillapítót.

Nekem volt sima HSG, nekem az nagyon fájt, majdnem elájultam, aztán volt laparoszkópos műtét, amikor bekukkantott a doki a hasüregbe, hogy mi újság odabent, és azzal a lendülettel átjárhatóságit is csinált + méhtükrözés. Szóval 3 az 1-ben műtét, és sokkal jobban viseltem, mint a HSG-t. :-)

Kisebb fájdalom lehet a széndioxidtól, amire a legjobb megoldás a séta, amint fel tudsz kelni. Nekem olyan dél körül volt a műtét, délután már sétálgattam a folyosón, és másnap hazaengedtek.

Szóval no para. :-)

2013. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Pco-d kezelve van? Mert az simán oka lehet annak, hogy nem esel teherbe. Ez persze sajnos nem zárja ki, hogy más probléma nincs.
2013. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!