Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha most nem repedt meg, akkor...

Ha most nem repedt meg, akkor a jövő hónapban sincs esélyem? Most akkor már nem fognak megrepedni? Gondolom a Norcoluttól nem fog meggyógyulni a tüszőrepedési problémám!

Figyelt kérdés
Uh-on látta a doki, de nem mondta hogy mikor mennyek megint, csak annyit hogy ne adjam fel!
2013. szept. 9. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

bár nekem orvos által nem igazolt hogy tüszőrepedési problémám volt, de jó pár hónap hőmérőzése és annak tüzetes tanulmányozása után szinte biztos vagyok benne, hogy nálam is ez volt a probléma.

Nem tudom, mennyire vagy jártas a hőmérőzésbe, vagy mennyire figyeled a tested jelzéseit, de van néhány egyértelmű jele ennek. Pl. ugráló hőmérséklet az ovu környékén valamint elhúzódó tojásfehérje folyás.

Mikor ez számomra nyilvánvalóvá vált, elkezdtem a cickafark teát inni és persze mellette folyamatosan mértem az ébredési hőmet.

A tea hatására a korábbi 40 napos ciklusom 32 naposra csökkent és a 3. teázós hónapban már meg sem jött.

Most az ágyában szuszog a két hónapos kisfiam.

Esetleg egy próbát megér, bár tudom sokan nem hisznek a gyógynövényekben. Én azóta 100%-ban hiszek! :)

Minden jót kívánok és tényleg ne add fel!

2013. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok hőmérőzni,váltott 12.órás műszakban dolgozom,nappali-éjszakai váltásban.

A teázáson már túl vagyok,cickafarkfű-palástfű tea.Sajnos semmi.

Uh.on látta a doki,hogy nem repednek meg teljesen.

2013. szept. 9. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

ez egy "betegség", kezelni kell, nem bizakodni, sajnos... keress másik dokit, de jó gyorsan, mielőtt jó nagy ciszták lennének belőle.


én így jártam pl.

2013. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!