Nettybaba43 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes negatív labori vizelet teszttel?

Figyelt kérdés
Nemrég a dokim nagynehezen csináltatott egy labori vizelet tesztet ami negatív lett de én csak ugy érzem magam mibnt aki már legalább 3 hónapos terhes mert a menzeszem se normálismár 3 hónapja illetve a mellem is érzékeny és egyébb más jelek is vannak.
2013. szept. 11. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az uh-on látszott valami?
2013. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
még oda nem mentem majd a dokival pénteken beszélek remélem beutal majd egy ultrahangra.
2013. szept. 11. 21:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha hcg nincs a vizeletedbe akkor vagy nagyon előrehaladott terhes vagy, vagy valószínú, hogy nem vagy terhes.

Ha te mégis ennyire ragaszkodsz a terhesség valószínűségéhez, akkor csak az uh. fog megnyugtatni.

2013. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A tesztnek ki kellett volna mutatnia a terhesseget, hacsak nem nagyon korán csinaltak.
2013. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek junius közepe óta folyton csinálok tesztet minden héten de negatívak lettek de a tüneteim azóta is megvannak.
2013. szept. 12. 10:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor a tesztnek már ki kellett volna mutatni sajnos.
2013. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Menj el endokrinológushoz (hormondoki), mert ha a tesztek negatívak, akkor terhes nem vagy, viszont a hormonjaid valószínűleg nincsenek rendben. A megkavarodott hormonok mindenféle tünetet tudnak produkálni.

Egyébként a laborban végzett vizeletteszt semmiben sem különbözik attól, amit te otthon csinálsz, legfeljebb nem olyan érzékeny, mert sok helyen 50-es érzékenységűt használnak.

És a helyedben sürgősen dokit cserélnék.

2013. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
na csajok voltam ma a dokinál és azt hírt mondta hogy ttól még hogy negatív lett a vizelet lehet hogy terhes vagyok megnyomkodta a hasam de a köldököm alatt nagyon fájt mondtam i neki. és azt mondta hogy csináljak eg tesztet még meg szerdán csinálnak majd eg vérvételt amin megnézik a hormon háztartásomat.
2013. szept. 13. 20:14
 10/18 Manka68 ***** válasza:

Szia!


Ez a negatív teszt mégis terhesség akkor lehetne igaz, ha mostanában kezdődtek volna a tüneteid, és még korám teszteltél volna. De ha valóban 3 hónapja vagy problémás, és azóta többször teszteltél, és mind negatív lett, akkor valószínűleg a következő is az lesz, és nem terhesség okozza a tüneteidet.

A dokid csak az időt húzza, vagy simán nem hisz neked.

A hormonlabort nem vele csináltatnám a helyedben, hanem endokrinológussal.

Egyébként mit mutatott az ultrahang?

2013. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!