Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hány petéből és mennyi...

Kinek hány petéből és mennyi idő után sikerült a baba Clostilbegyt segítségével?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 3. hónapom. Az első hónapban 1 domináns tüszőm volt, a másodikban 2, most pedig 2-t láttak, de volt egy 3. is, ami korábban megrepedt.

2013. szept. 12. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1.hónap, 1 petesejtből. Meg is lepett :)
2013. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De jó! :) Gratulálok! :D
2013. szept. 12. 13:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Drukk a mielőbbi pozitív teszthez ;)
2013. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Vigyázz mert sokáig nem szabad szedni. Legjobb 2 havonta, mivel nyujtott hatása van és a következő 1-2 hónapban még dolgozik. Én most vagyok a második hónapban és azt mondták többnek nincs is értelme ha nem sikerül. Az elsőbe lett egy szép petém de sajnos baba nem lett belőle.:( Hátha most, holnapő megyek uh-ra hogy van-e peteérés.
2013. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nekem a doki nem mondta a szünetet, folyamatosan kell szednem, pedig meddőségi szakemberhez járok. Mindegy, úgyis már csak 2 dobozzal van, azt már beszedem, ha most nem sikerül. De inkább sikerüljön mindannyiunknak! :)
2013. szept. 12. 14:05
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
meddig kell folyamatosan szedned??? nagyon tönkre tudja vágni a náylkahártyát, szedj rá legalább e-vitaint de lehet az sem elsz elég. Ismerek oylat akinek 5 hóapig egyfolytába felirta az orvos és a végén már 2 mm volt a náylkahártyája, persze ezt scak egy másik orvos tudatta vele és azt is hogy igy esélye sincs a beágyazódásra még akkor sem ha megtermékenyül.
2013. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 hónapig kell szednem. Múlt hónapban 12. napon 8 mm volt a nyálkahártya, most 7 mm a 11. napon. A doki szerint ez tökéletes. Amúgy palástfű teát szoktam inni ciklus 2. felében, az rendben tartja :)
2013. szept. 12. 19:24
 8/18 A kérdező kommentje:
E-vitamint azért nem szedek (bár olvastam én is róla nyálkahártya ügyben), mert Gravidát szedek, amiben minden benne van. A gyógyszer előtt is mindig ilyen vastag volt a nyálkahártyám, és másik két nődoki szerint is megfelelő volt :)
2013. szept. 12. 19:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Helyesen teszed hogy szeded az E-vitamint,jó lesz hogy még vastagabb legyen a nyálkahártyád.Nem törvényszerű hogy elvékonyítja,nekem sem tette.2.hónapban 3 érett tüszőből sikerült,de sajnos egyéb okok miatt nem maradt meg.Ettől függetlenül szuper jó gyógyszernek tartom,3 hónap szünetet tartottam most,3 hónapos kúrában adta az orvos,és várom hogy szedhessem újra,hogy most már meg is maradjon a baba.
2013. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gravida is jó,bocs elnéztem. :)
2013. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!