Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek, volt már szerinte...

Megnéznétek, volt már szerintetek peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 21. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:

mintha jó helyre húzta volna be én úgy látom.

Azt a következő leesést nem értem,de ha fent marad a hőd,az jelenthet jót is :)

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elsőnél csak próbálkozott a szervezeted, de az is lehetséges, hogy volt ott egy peteérés. Viszont a 27-30 ciklusnap között szintén lehetséges PÉ, és a hő is nagyobb emelkedést mutat, talán inkább ott volt ovud, főleg, ha a hőd így fent is marad.
2013. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most ilyen a görbém:

[link]

Biztos, hogy nem akkor volt ovum, amikor a gép behúzta, mert tegnap negatívat teszteltem. Várok 1 hetet és meglátjuk mi lesz!

2013. aug. 24. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól még lehetett akkor is ovud, csak nem jött össze.

Amúgy szerintem vagy két peteérésed volt, vagy, ami inkább valószínű, hogy a 27 és 30. ciklusnap között volt valamikor.

De az biztos, hogy volt:)

2013. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, aki még nézi. Ma megjött, hihetetlenül fog hangzani, de nagyon örültem ennek a menzesznek. :) Lehet, hogy végre beáll a ciklusom normálisan?! Köszi, annak, aki válaszolt, új hónap, új remény...! :)
2013. aug. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:

pont írni is akartam a görbédről hogy meg fog jönni...., mert leesett a hőd....

Úr remény! Nem feladni! :)

2013. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Új
2013. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!