Bromocriptin megbízatóan helyreállítja a prolaktinszintet?

Figyelt kérdés

Segített valakinek teherbe esni a kezelés alatt?

A nőgyógyász el szokta kérni a férjek leleteit mikor a nőt vizsgálja a probléma fellelése érdekében?



2013. szept. 17. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem egy hónap szedés után sikerült is a baba.


Egy jó nőgyógyász a párt egészben tekinti, amikor azok babát akarnak. Ezért igen, elkéri, ha van vizsgálati eredménye.

2013. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb bertegnek leviszi igen, de vannak akik nem birják nekik van ásik gyógyszer. Hogy sikerül-e a baba? ha scak ez a gond akkor igen ha van más is akkor nem. Nekem is kiderült aztán hogy PCOS vagyok, a prolaktinom már rég jó bromo nélkül is, de sajnos a baba mégsem sikerült. Az emelkedett rolaktin szint sokszor csak melléktünete egyéb hormon problémának. Ha van mikroadenómád akkor az okozza a prolaktin emelkedeést.
2013. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is PCOS volt még mellette. Először ezt kezeltük egy évig, és utána a többi eltérést, mert azok már nem voltak olyan markánsan rosszak, mint az inzulinom vagy a tesztoszteronom. A Bromocriptint nem szedtem sokáig, talán 6 hétig. De csak 50-100-zal volt magasabb a prolaktinom, mint a felső határ, tudtommal van, akinek ezer fölé is megy, szóval lehetett volna rosszabb is a helyzet. Mindenesetre én ezt egy hasznos segítségnek tartottam, jó tapasztalatom volt vele. A babával való próbálkozásnak akkor álltunk neki, amikor már minden értékem normál tartományban volt. Ekkor viszont szinte azonnal sikerült.
2013. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én most szedem, de csak este, mert egy órán belül elalszom tőle. És nehezen ébredek, de utána semmi bajom.

Mindennap 1-et szedek, este.

2013. szept. 17. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! februárban hipofízis adenomát diagnosztizáltak nálam, elkezdtem rá illetve a magas prolaktinra 1 szem Bromot szedni, közben PCO-val is kezeltek, és a férjem spermaszáma kritikusan alacsony volt. Mégis sösszesen 6 hónap alatt sikerült teherbe esnem a kezelések megkezdésétől (a pco-t már január óta kezelik) úgy hogy előtte 2,5 évig nem sikerült mert csak félrediagnosztizáltak, meg küldözgettek.


Sok sikert

14+4 hkm

2013. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!