Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen mennyire számít az...

21 hetesen mennyire számít az hogy a méhszáj 2100-as. A doki azt mondta minden rendben, kell aggódnom? Kúpot is írt ami helyreállítja a hüvely baktérium állományát ebben az állapotban használhatom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem javasolt kímélő életmódot?Engem sok mindenről letiltott.a külső méhszájad nyitott,úgyhogy azért csak óvatosan.korán vagy még..
2008. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj, nekem a 16-ik héttől ennyi, és ez azóta sem változott. Semmi jele, hogy ki akarna bújni a törpi, pedig nem bánnám. Én nem csináltam semmi különöset, nem pihentem többet, szeretkezést sem hanyagoltuk, mégsem nyíltam tovább. Nyugodtan használd a kúpot, hisz a középső és belső méhszájad zárt. Ja azért arra vigyázz, hogyha szeretkeztek, használjatok gumit, mert a spermában van oxitocin, és nekem az az egy, ami gondot okozott. Szedj magnéziumot, bár gondolom, azt szeded, és simán kihúzod végig. Boldog babavárást! 38 hetes kismama.
2008. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 2000-es volt és azt mondta az orvos hogy minden rendben. Szerintem akkor nálad sincs gond.


27 hetes kismama

2008. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a 23 hétöl 2100-as,én pihenek sokat,szedem a magne b6,én épp tegnap hagytam abba a pimafucort kupot volt egy kis gombás fertözésem,27-28hetes
2008. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat rendesek vagytok! egyébként cikatridina a kúp neve hallottatok már róla?
2008. nov. 14. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok . Én már használtam, akkor javasolta az orvosom, amikor mondtam neki, hogy együttlétkor ég a hüvelyem. Megvizsgált és nem talált semmit. Ezt javasolta rá. Nem sokat segített. :(( Síkosítót használunk, az bevált.


27 hetes pocakos

2008. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!