Clostilbegyt és Norcolut gyógyszer páros mellett sikeres lehet a teherbeesés?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem, mert most szedem őket:)
2013. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is :) te hogy szeded őket? Milyen dózisban? És konkrétan mire kaptad?
2013. szept. 17. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
ond. Ha valami hirmonális betegség pl PCOS vagy pl magas prolaktin szint. Akkor amig ezek nincsenek rendben nem valószinű hogy sikerülni fog. Az okot kéne elöször kideriteni hogy miért nem sikerült eddig.
2013. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruációm volt rendszertelen, semmilyen más tünetem nem volt. Illetve, mèg a lényeg, hogy 10hónapja nem estem teherbe. Ezért kértem részletes vizsgálatot. A vérvételt követően már ki is derült, hogy a prolaktin szintem magam, illetve a tsh-m is minimálisan. Mind a kettőre kaptam gyógyszert. Illetve, mivel nem volt meg meg kellett hoznunk és a 3. naptól 2-vel szedem a clostyt. Te? Mióta próbálkoztok? Voltál már vérvetelen?
2013. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Most látom lemaradt az eleje az irományomnak. Szóval ha van nincs igazán gond(ez nagyon ritka) akkor igen sikerülhet.....
2013. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha gyakran elofordul, hogy nem jon meg magatol, jo esellyel pcos vagy, vagy mas hormonalis gond van a hatterben. Akkor is osszejohet a baba clostival, de sajnos joval kisebb esellyel. Az olya hormonlais elteresek, amik miatt nem jon meg, nem csak a peteerest gatoljak, hanem a beagyazodast es a megmaradast is. En javasolnam egy jo endokrinologus felkereseset.
2013. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

nekem megjön rendesen,csak sajnos a petéim nem elég méretesek és a méhnyálkahártyám vékony :( erre kaptam ezeket a gyógyszereket.

2013. szept. 18. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
a nyálkahátya a clostytól vékonyodik el sajnos, szinte mindnekinek aki szedi. Nekem ez a második closty ciklusom és nekem is vékony lett én utrogestant kaptam rá hogy vastagitsa. meg amugy sem árt a progi pótlás, segiti a terhesség megmaradását, ha sikerül meg a beágyazódást. Én utna is fogom szedni mivel PCOS vagyok és igy kisebb lesz az esély a vetélésre.
2013. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos Clostilbegyt nélkül se olyan vastag,így nem tud sok kàrt abba tenni...

Én a norcolutot kaptam a méhnyálkahártyára.

2013. szept. 18. 22:07
 10/12 Agica27 válasza:

Szia! En csak a Clostilbegyt-et szedtem es a harmadik honapban sikerult is a baba. Nekem se not meg eleg nagyra a petesejt es valoszinuleg hormon gond is volt, mert sajnos az a baba nem maradt meg, de a gyogyszer helyre rakta, mert a mutet utan az elso honapban mikor probalkozhattunk sikerult is :)

Udv 19+5 Kismama

2013. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!