PCOSOK! Nektek mennyi idő elteltével sikerült a gyógyszer szedése alatt teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Én Meforal 500 mg-os tablettát szedek, a gyógyszer szedése mellett fogynom is kell és sokat mozognom.

A kérdésem inkább azokhoz szólna, akik ugyanígy súlyfelesleggel küszködtek, mint én.



2012. dec. 27. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még a kezelést tartom, nem próbálkozunk, amíg nem normalizálódnak az eredményeim. A pco-szindroma.hu oldalon levő metformin babamozit ismered? Sok tapasztalat van fent, ki-meddig próbálkozott és mikor sikerült. Kitartást az életmódváltáshoz! :) Megéri! :)
2012. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem, de megnézem! Köszi az információt! :)

Neked is sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok! B.Ú.É.K!

2012. dec. 27. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly augusztusban kezdtem el szedni a metet, és szeptemberben már kisbabát vártam. Sajnos az a terhesség nem marAzadt meg,mert a 7. héten elkezdtem barnazni, és elveteltem :( Idén augusztusban ismét terhes lettem, jelenleg a 23. hétben járok. Ha van még kérdésed, írj. Remélem neked is hamarosan sikerül!
2012. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A speciális ir diétát tartod? Nekem 10 hónap volt, de már 6 hónap után lehetett volna, de csak akkor tudtunk próbálkozni.
2012. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én összesen 27kgot fogytam, 8 hónapja szedtem a metet, amikor sikerült. Problémamentes terhesség volt!
2012. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapra rá, de nem maradt meg:(
2012. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én nem meforalt, hanem adimetet 850 mg-ost szedtem(3*1). de kis mozgással pár hónap alatt elég jól fogytam. Kaptam még mellé clostyt, meg injekciókat is. 2 év szenvedés, 3 inszem és egy vetélés után gyógyszermentes pihit javasolt a doki, csak az adimetet szedhettem. 3 hónappal később mentem kontrollra, hogy hogyan folytassuk (szóba jött a lombik is már korábban), amikor uh közben a doki odafordította a képernyőt felém, a pici fiam már kb 8 hetes lehetett. Aug-ban született :)

Nekem a PCO miatt terhesség előtt nem volt spontán menzeszem, kb 1-2 érett és megrepedt petesejtem volt Évente gyógyszerek nélkül!

Szóval kitartás, jönni fog a baba idővel :)

2012. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En merckformin 500-ast szedtem julius ota, de nem valt be, rosszabbak lettek az eredmenyeim, hiaba a dieta es fogyas, ugyhogy alig masfel honapja valtott a dokim eucresra, amibol masodik dobozt csak felig szedtem el (terhesseg alatt ez nem szedheto) es tegnap legnagyobb meglepetesemre pozit teszteltem. Neked is menni fog, nekem mar csak a dieta miatt megerte, normalizalodott a testsulyom, es vegre jol erzem magam minden tekintetben, fizikailag es szellemileg. Persze a terhesseg alatt extra mod figyelni is kell majd, nehogy gond legyen. Remelem nem lesz, sok szerencset neked is, es kitartast!!!
2012. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek! Utolsónak meg gratulálok! :)

Nekem 140 gramm szénhidrát szegény étrend van előírva, meg sok mozgás és a Meforal. Már lassan 1 hónapja szedem a gyógyszert, fogyni még nem nagyon sikerült. :( De hátha idővel megindulnak lefelé a kilók.

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!

2012. dec. 31. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én májusban kezdtem el szedni a Meforalt, 1000 mg-osat, napi kétszer felet. Mellette többé-kevésbé tartom a diétát, mozogni nem nagyon mozogtam, de így is fogytam kb. 10 kg-ot. Az októberi mensim jött meg utoljára, azóta 11 hetes pocaklakóm van:) Kitartás, jönni fog:)
2013. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!