Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó urológust keresek a páromna...

Jó urológust keresek a páromnak Budapesten. Tuod valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ide írok de hátha itt többen tudnak nekem segíteni :) Babát szeretnék és a páromnak is meg kellene vizsgáltatni a magát de nálunk a kórházba csak havi 1 alakalommal van doki. Lehet magán rendelés is. Ha lehet árakat is kérnék.

Esetleg Dr. Riesz Péter véleménye valakinek?


2013. szept. 19. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem urológus kell hanem andrológus.

Dr. Kopa Zsolt a legjobb, rendel (TB-re) a SOTE Andrológiai Centrumában, ill. magánban a Körúti Orvosi Centrumban (www.korutiorvosicentrum.hu).

Első vizsgálat (spermaanalízis és konzultáció) 30.000,- Ft, EP-kártyát elfogadnak, de 3-4 hétre előre tudnak csak időpontot adni itt is, nagyon tele vannak.

2013. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Énis Kopát ajánlom,ha ő nincs akkor nincs esélyünk saját kisbabára.
2013. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is őt ajánlom! :-) Mi a KOC-ba jártunk, és oda is csak havonta tudtunk menni. Most inkább a kórházat választanám, mert egy évig kellett járnunk, és iszonyt pénzt ott hagytunk, és nálunk kiderült hogy nem andrológiai az ok. Igaz hogy ezt más meg sem tudta mondani csak ő, de így sem vagyunk beljebb. Jó orvos nagyon, hatalmas szaktekintély. Sok sikert!
2013. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a párodnál mi az oka, ha nem andrológiai? Genetikai, hormonális...?
2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Még annyit meg tudnátok mondani hogy milyen árak vannak nála?
2013. szept. 19. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:

A honlapon fenn van minden ár, de ahogy írtam is, az első konzultáció (spermaanalízis után) 30.000,-.

Ha nincs gond a párodnál, akkor vele ennyi az összes költségetek.

2013. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Rieszt is ajánlom, nagyon jó orvos és empatikus is. Talán még valamivel olcsóbban meg is úszod nála (persze ebben a helyzetben ez nem elsődleges szempont, csak úgy hozzáfűztem:)
2013. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi januárban voltunk dr. Riesz-nél (először mikor megláttam a nevét, azt hittem Reisz és jót nevettem, na mindegy), nagyon normális és empatikus volt. Nem fizettünk nála semmit, a Klinikákra mentünk, véletlenül kaptuk őt, de fizetősön is őt választanám. Bár a napokban sok jót olvastam erről a Kopáról is. Szerintem velük kapcsolatban nem dönthetsz rosszul. Sajnos nekünk is vissza kell majd mennünk valamelyikhez, már két éve bárjuk a babát, dr. Riesz herevisszér-tágulatra műtétet javasolt a páromnak, de gondoltuk még próbálkozunk, hátha nem lesz szükség a műtétre, sajnos úgy tűnik, mégis.

Sok sikert és kitartást kívánok Nektek és Mindenkinek!

2013. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kaptunk időpontot tb-re az ambulanciára :) Mennyire alaposak tb-re? Vagy jobban megéri a magánrendelésre menni? Nem tudom hogy melyikük lesz de ahogy olvasom mindegy mert mind a 2 jó. A páromnak is van here visszér lehet neki is műtétet javasolnak majd :(
2013. szept. 24. 07:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindketten ugyanott dolgoznak, ha jól emlékszem, a rendelő is közös. Attól függ, melyikük lesz aznap az ambulancián. Én csak Rieszt ismerem, ő ambulancián is színvonalasan dolgozik, Kopáról nem tudok nyilatkozni.
2013. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!