Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó urológust keresek a páromna...

Jó urológust keresek a páromnak Budapesten. Tuod valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ide írok de hátha itt többen tudnak nekem segíteni :) Babát szeretnék és a páromnak is meg kellene vizsgáltatni a magát de nálunk a kórházba csak havi 1 alakalommal van doki. Lehet magán rendelés is. Ha lehet árakat is kérnék.

Esetleg Dr. Riesz Péter véleménye valakinek?


2013. szept. 19. 09:07
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én 2021-ben találkoztam a Riesszel, de botrányosan lealázó, a másikat megsemmisíteni akaró stílusa volt! Azzal kezdte, hogy a kihozott eredményt nem okozhatta se a COVID (lázas COVID-os voltam és ez utána volt egy hónappal), se más! Így születtél! Közben neves szakemberek írják le, hogy COVID után ne menj ilyen vizsgálatra, pláne, ha lázas voltál!


Azt is közölte milyen eredményre számított, ha 10 hónapja próbálkozik a párjával és nem jött a gyerek össze? Továbbá: Semmi, de az égadta világon semmi fejlesztő, a dolgokat elősegítő javaslata nem volt! Az asszisztense meg... hát én ritkán látok annál kiégettebb fúriát! Egy másik orvosnak mutattam leletet, aki legalább javasolt valamit, hogy hogy lenne jobb!


Rieszbe és asszistensébe én egy csepp jó érzést, empátiát felfedezni nem véltem! Soha többé nem akarom látni! Kopát, pedig nem ismerem!

2021. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!