Debrecenben a Kenézyben végeznek spermavizsgálatot? Ez TB támogatott? Magán alapon mennyibe kerül a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Végeznek, időpontot kell kérni és ingyen megcsinálják. Magánja is van a dokinak ott kb. 2 éve 14000 volt ugyanaz a vizsgálat.
2013. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinném a párom Tb alapon egyik korházba sem, az elég ciki lehet neki, és kellemetlen. Mi rászántuk azt a 15.000.- és elmentünk dr. Szűcs Miklóshoz a nahyerdőre (termál fürdő). Otthon le lehet venni a mintát egy száraz, tiszta gyógyszertári tégejbe és egy órán belül be kell vele érni. Ott megvizsgálja (here UH)10 perc alatt analizál és kész. Ha van teendő azt is elmondja.
2013. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Közben megtaláltam a Kenézy honlapján, ott is Dr. Szűcs Miklós rendel hetente egyszer, és ugyanazt írja, mint a saját honlapján, hogy be lehet vinni a mintát otthonról is, így szerintem egyáltalán nem ciki.

2013. szept. 25. 09:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, még egy kérdés, olyan műanyag tégelyt gyógyszertárban lehet venni?
2013. szept. 25. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha van otthon neked valami hasonló az is jó, csak tiszta és száraz legyen.
2013. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!