Rainbow2013 kérdése:

Aug 10-én volt utoljára menzim. Aug 20-an és 27-en együtt voltunk a párommal védekezés nélkül azóta nem jött meg.5tesztet csináltam Ezen a hét pénteken csináltam az utolsót (Clear Blue digitális tesztet), de mind az 5teszt negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Elméletileg 7.hétben járnék ha az utolsó menstruaciótól számolom és azt veszem észre magamon, hogy nő a hasam, ez lehetséges? (Pedig 5teszt negatív) nem tudom mi történik, kérlek titeket segítsetek a válaszokkal!

Ui:Voltam dokinál szep 25en amíg nincs pozi teszt nem csinál uh-t, cisztam nincs!



2013. szept. 28. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes...És ha valami más bajod van? az orvos meg meg sem vizsgál?? az a kötelessége...

Lehet jobb lenne elmenned egy másik orvoshoz!

a hasad lehet csak puffad, nekem is úgy nézett ki az első hetekben mint aki már megvan vagy 3 hónapos :D

mindenképp menj el másik orvoshoz ha nem képes megvizsgálni, akihez mentél!

2013. szept. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az lesz szerdáig várok aztán magán orvos!

Bár ennyi teszt csak nem téved... :(

Milyen ételektől puffadsz?

2013. szept. 29. 09:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Ennyi negatív teszt után szerintem nem vagy terhes. Már ki kellett volna mutatnia. Viszont nem ártana egy másik doki, aki rendesen megvizsgál, h miért is nem jön meg. Lehet vmelyik hormonod rendetlenkedik.
2013. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem lehetséges, hogy annyira kevés a HCG a vizeletemben, hogy amiatt nem mutatja ki? :( Valahol még reménykedünk hátha. Persze megyek orvoshoz is, hátha jó pénzért egy magán doki okosabbat mondd! :)
2013. szept. 29. 12:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem aug.18-án volt utoljára mensim. Nekem is negatívak a tesztjeim, és tompán fáj a hasam. Nem tudom én sem, mi van. Majd írd meg neked mi volt.
2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp! :) Drukkolok nektek! Legjobb barátnőmmel ma összeültünk (38H-ben van), azt mondta, hogy neki menzi elmaradása után 5nappal pozi volt az első teszt. Szerinte nem vagyok babós, de meg se jön, a tesztek meg negatívak. Rossz ez a tudatlanság! :( A pocakom meg kerekedik és növekszik. (Viszont 2-3hete hétvégenként voltunk bulizni és ittunk, mivel negatív volt a teszt) Ajj kezdek elszomorodni és megöl a tudatlanság! :(
2013. szept. 29. 18:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem gyakorlatilag mindentől puffad a hasam, még éjszaka is!
2013. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy a HCG-t ennyi idő után sem mutatja ki a teszt? :( és csak bebeszélem magamnak a tüneteket? Sokat stresszelek is mostanság és folyamatos pörgés az életem, amúgy se rendszeres a menstruaciom de ennyit rég nem késett! Nem tudom összerakni a képet! Nagyon idegesítő
2013. szept. 30. 10:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma is teszteltem... NEGATÍV!!!!! mi van velem???? A hasam meg kerek
2013. okt. 1. 19:28
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idő után negatív a tesz, akkor nem vagy terhes, ez biztos (sajnos).

A mensi elmaradása szinte biztosan lelki eredetű, simán lehet a sok stressztől. Barátnőmmel is volt ilyen, nála egyértelműen a munkahelyi feszültség okozta. Kapott rá gyógyszert, ami nagy nehezen meghozta neki. (De igazán akkor állt vissza újra rendszerbe a ciklusa, miután munkát váltott)

Az meg, hogy nőni látod a hasad, szintén lelki, mivel azt szeretnéd látni. Próbálj lazítani (bármennyire is nehéz), próbáld kizárni a stresszt. És mindenképp menjél el másik dokihoz, mert ha továbbra sem fog megjönni, azzal valamit kezdeni kell.

2013. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!