Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan tovább? Milyen vizsgála...

Hogyan tovább? Milyen vizsgálattal folytassuk? Érdemes nekem hormonvizsgálatot csináltatni? (Eddigi eredmények lent)

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk a 2. babával. Spermavizsgálat eredménye jó, nekem eddig egy hüvelyi UH-t csináltak, petefészkek rendben, mindkettő aktív, méhnyálkahártya vastagsága is jó, hőmérőzés alapján a doki szerint tankönyvbe illő ovulációs görbém van. Ciklusaim is pontosak. Rákszűrés eredménye is jó.
2013. okt. 3. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak meg jo videok ebben a tenaban,azokat is erdemes megnezned.

2013. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes csináltatni hormonsort, és pajzsmirigyet is nézetni. Ha ez oké, akkor nem ártana egy átjárhatósági vizsgálat.
2013. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Háziorvos kérhet hormonvizsgálatot? Jóval egyszerűbb lenne, mint a nőgyógyászatra rohangálnom.
2013. okt. 3. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem. Csak nődoki írhatja ki, vagy endokrinológus. Jelzem utóbbit érdemesebb felkeresni hormonügyekben. Célszerű nézetni TSH-t is (ennek 2 alatt kell lennie a babához, függetlenül a ref. tartománytól) és esetleg nem ártana egy cukorterheléses vizsgálat sem.
2013. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A 4-es válaszoló jól írta: csak szakorvos adhat beutalót. Endokrinológust keress!
2013. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 palacsinta1992 ***** válasza:
Stressz mentes élet!!!!!!! És nem rágörcsölni! 2 évig próbálkoztunk, mire most szültem.... Mikor próbálkoztunk, sok gond volt, sok veszekedés, stresszes élet és túlságosan rágörcsöltünk a baba csinálásra:) Ahogy nyugodt környezetben voltunk és úgy voltunk vele, hogyha akar jön a baba ha akar nem, 1 hétre rá kiderült, hogy anya leszek:) Nem minden az orvosi tanács és a sok hülye vizsgálat, ne azon aggódj, hogy veled van baj meg a pároddal, hanem egyáltalán nem szabad semmin aggódni:) Sok sikert:))))
2013. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Stressz mentes élet?? :) Magyarországon ma olyan szerintem nem létezik :(

Amúgy tegnap a doki pont ezt mondta, hogy szerinte csak nagyon rágörcsölök és azért nem jön össze. Úgyhogy nem hőmérőzök, nem számolok, együtt vagyunk, amikor szeretnénk :) - Köszi a válaszokat!! Szép napot!

2013. okt. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!