Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Peteérés előtt és közben is...

Peteérés előtt és közben is együtt voltunk a párommal! Mennyi esély van hogy teherbe essek, nem védekezünk egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Voltam orvosnál, a párom is és minden rendben van. Tudom hogy még nem kéne aggódnom,mert csak 4 hónapja próbálkozunk,de nagyon zavar hogy még nem estem teherbe.Mindig figyelem a peteérésemet ahogy most is, 2 naponta szeretkezünk és NEM azért mert kötelező!!! Szedünk vitaminokat is, de már nem tudom mit tehetnénk, mindenünk megvan ami a gyerekvállaláshoz kell. Valaki segítsen! Komolytalanok mellőzzenek!! Köszönöm!!


2013. okt. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

50% :-)


Sok sikert (a 2 naponta sztem túl sűrű)

2013. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Türelem!

A védekezés nélküli szex Pearl Indexe 85 %.

Ez azt jelenti hogy egy év alatt 85% hogy teherbe esel így, és hát még csak 4 hónapnál tartasz. A maradék 15%-on belül is vannak, akiknél "minden rendben van", szóval nyugi, és szeressétek egymást, majd jön az a gólya!

2013. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Voltam gyógyítónal és azt mondta hogy nemsokára lesz baba ne aggódjak! Remélem így is lesz!
2013. okt. 3. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezőnek! nekem is ugyanez a problémám mint nektek! bár igaz még csak két hónapja próbálkozunk!de én sem értem! Az nem lehet a gond,hogy nagyon rá görcsölsz? olvastál praktikák után? pl: szex után maradj vízszintesen,ne mozogj feküdj kb 15 percig,vagy a lábakat fel a magasba,gyertyatartásba...stb
2013. okt. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kettő és négy hónap után teljesen abnormális, hogy aggodalmaskodtok! Én két éve várok hiába, pedig minden leletünk rendben, egészségesek vagyunk, vitaminoztunk, időzítettünk, mindenféle praktikát bevetettünk. Ez is benne van a pakliban!

A teherbeesést "akarással" nem lehet előidézni, nem akkor költözik be az a kis lelkecske, amikor ti akarjátok, hanem amikor ő akarja. Ide lehet persze kényszeríteni mindenféle mesterkedéssel, csak kérdés, érdemes-e.

Én már túl vagyok a számolgatásokon, hőgörbéken, ovuteszteken, sírógörcsön, kiboruláson. Nem volt értelme. Meg kell nyugodnunk, és elfogadni, hogy nem vagyunk mindenhatók. Van, ami nem rajtunk múlik. Nagyon nehéz volt ide eljutni, de most úgy érzem, végre felhagytam a rágörcsöléssel, türelmes leszek és elfogadom, amit a sors rám mér. Azt hiszem, egy ilyen lélekállapot jobban is kedvez a baba érkezésének.

2013. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi már mindent kipróbáltunk amit lehetett. Mostmár én sem görcsölök rá, majd ha jönni akar akkor jön. Amúgy régebben nem figyeltünk semmire és nem foglalkoztam ezzel a témával csak egy idő után furcsa lett hogy nem védekezünk és mégsem jön. Felfigyeltem erre és elkezdtem naplót vezetni, dokihoz járni aki közölte hogy semmi akadálya nincs a gyerekvállalásnak.

2 hét múlva kell megjönnie de nem várom. Majd meglátjuk mi lesz!! Azért köszi a válaszokat!!

2013. okt. 5. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdezőhöz!na hogy álltok?sikerült a baba?
2013. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!