Mi lehet a baj? Miért nem esek teherbe még mindig? Valami tipp gyógyszer v bármi ami segíthet?

Figyelt kérdés

20 èves làny vagyok a baràtom 23 èves. 5 ève h együtt vagyunk.márciustól probàlkozunk június elejèn lett 3 ppozi tesztem de elkezdtem vèrezni az egyik orvos azt mondta h vetèlès volt a másik h semmi köze nem volt terhességhez. az elõtt se vèdekeztünk gyogyszerrel stb csak megszakítással. nagyon szeretnènk már egy picit de sehogy nem jön össze.Valaki segítsen bármit meghallgatok ami segít a teherbeeséshez

tudom h mèg ráèrnèk de nem akarok várni èrettek vagyunk egy kisbabàhoz. nincssemmi betegsègünk! orvoshoz mèg nem akarok menni mert halottam már olyat h elküldte a lányt 22 èvesen h mèg fiatal hozzà ès azt is halottam h 1 èv után aki nem esik teherbe akkor menjen orvoshoz.



#terhesség #teherbeesèsi problémák
2013. okt. 4. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt, aki elég érett, és az orvos elküldené azzal, hogy túl fiatal, az megszólal, hogy "nem a koromról, hanem az egészségi állapotomról kérdeztem a véleményét", vagy keres egy normális orvost! Én úgy gondolom, hogy azt, hogy nem vagytok betegek, nem tudhatod, míg orvos nem vizsgált ki mindkettőtöket. Én keresnék egy jó dokit és azt mondanám, hogy egy éve próbálkozunk aktívan, és így nem jön össze, és akkor érik a kivizsgálás. A koroddal pedig szerintem ne foglalkozz, és ezt várd el másoktól is. A ti döntésetek, a ti életetek! Sok sikert!
2013. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha volt oltpozitiv teszted akkor tuti elindult valami csak elment. Nme is értem egy orvos hogy mondhat ilyet.... Mivel már akkor siekrült valószinüleg hamarosan most is fog. Ha 1 évig nem siekrül akkor el lehet menni orvosohoz. de rám 26 évesen is furán néztek a meddőségin hogy hova siketek ennyire..... 29 vagyok még mindig nincs baba:(
2013. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A világért semmit be ne szedj, amit Mariska néni vagy a szomszéd ajánl, amíg nem tudod, milyen eltérés okozhatta a problémát! Ami az egyik ember betegségére jó, az a másiknak rosszat is okozhat! Ehhez labor kell, ultrahang, vizsgálat, és anamnézis, nehogy bekavarj még jobban! Menjetek el kivizsgálásra! Addig kell keresni a megfelelő orvost, amíg meg nem találjátok!
2013. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 10e fele kell h megjöjjön ha nem sikerült megint akkor elmegyek orvoshoz. csak olyan rossz èrzès látni h aki nem akar annak össze jön aki akar annak meg nem nagyon.
2013. okt. 4. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Ovulációs tesztet vettél már?
2013. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mèg nem. hol lehet kapni?
2013. okt. 4. 13:17
 7/12 anonim ***** válasza:
a neten a alegolcsobb pl vatera. Szeritnem az orvossal várj 1 évig, mert el fog küldeni mivel 4 hónapja volt egy korai terhességed.
2013. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szèpen
2013. okt. 4. 13:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, és megnyugtat, akkor érdemes elmenni endokrinológushoz is, megnézni a hormonokat. És nőgyógyászhoz, hogy az "alap" dolgok rendben vannak-e. Nincs-e cisztád, miómád, stb. Házi praktikákat én sem javaslok, viszont hőmérőzéssel, és LH tesztekkel szép eredményeket lehet elérni, de legalábbis többnyire kiderül a görbéből, hogy lehet-e valami gond. Ha az egyik doki elküld, menj másikhoz. Legyél határozott, ne engedd magad lerázni.
2013. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi egy és fél éve próbàlkozunk, most úgy tűmik összejött. Ne, mentem orvoshoz mert egy sőt masfél ev mèg normàlis, nem olyn egyszerű ez mint a,ilyenek tűnik :-)

Nyugodj meg összejön főleg hogy, màr egyszer sikerült,szerintem akkor mwnj ha mégegyszer így jàrsz, vy ltwlik a màsfél év.

2013. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!