Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-nak vállalja a Kaái a...

Pcos-nak vállalja a Kaái a beültetést? Van remény h sikerül? Mindenképp beültetés lenne mert a páromnál van gond.

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

persze.


de ugye kezelnek, és minden oké? :)

2013. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még csak most lett meg a hormoneredmény és nem sokkal magasabb az lh de mégiscsak az.A többi eredmény jó.Tüneteim nincsenek igy reménykedek benne h még időben kiderült.Neked is az van?Téged kezelnek?
2013. okt. 6. 17:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Jól értem h a Kaáli igy is vállalja?
2013. okt. 6. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, megcsinálják. De saját tapasztalat alapján nem mennek addig, amíg egy jo endokrinologus helyre nem hoz minden értéket (a pcos általában együtt jár inzulinrezisztenciaval, ami a Megtapadast akadályozza.)


A nőgyógyászok ehhez nem feltétlenül értenek, mert nem ez a szakterületük. Nekem az elso lombik ezért nem sikerült (nekem sem volt tul rossz eredményem) A második elott volt 10 hónapnyi kezelés (diéta, gyógyszer, mozgás), es akkor összejött.

2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen volt az eredmény?Nekem az fsh 6.1 lh 8.7 Többi értékem jó.Nődokit kérdeztem és azt mondta h nem biztos h az mert a tesztoszteronom jó.Semmi tünetem nincs.
2013. okt. 6. 17:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert szedtél?10 hónapig kellett szedni?Beültetéssel lett a baba?Gratulálok!
2013. okt. 6. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de a tesztoszteronnak nem sok köze van hozzá :(


nekem sem volt tünetem azon kívül, hogy nem sikerült teherbe esnem... Sőt: még vékony is vagyok. Azért javasoltam az endokrinológust, de ezt persze majd te (ti) eldöntitek.

Metformin tartalmú gyógyszert írnak, plusz a 160/180 g-os diéta, és hetente legalább háromszor valami mozgás, ezekkel jól kordában lehet tartani. A gyógyszert tovább kell szedni (a diétával, mozgással együtt), csak nekem ennyi idő volt a két lombik között várólistával, addigra javasolta az endokrinológus, hogy most már mehet a dolog az eredmények alapján. Sajnos komplexen kell nézni az értékeket mindenkinél. De persze teherbe eshetsz így is, csak elég nehezített pálya.


[link]

2013. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pcos-m van. kezeltek is, de mégsem rendeződött a ciklusom, nem is estem teherbe. Elmentem a Kaáliba (egyik ismerősünk ott dolgozott. Ő mondta, hogy menjek át a Klinikára, mert ott minden ingyenes (kivéve a gyógyszerek). Ott megcsinálták az inszeminációt. Már 6 hónaposak az ikreim. Sok sikert!
2013. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok!!!De jó neked!Nekem a menzeszem teljesen rendben van...
2013. okt. 7. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg a Pcos nincs rendezve, én nem vállalkoznék beültetésre. Ha azt szeretnéd, hogy nagyobb eséllyel sikerrel járj, mindenképpen rakd rendbe magad. Keress egy jó endokrinológust és nézessetek terheléses cukort és inzulint.

Az, hogy kicsi eltérés van, meg jó a tesztoszteron, max. a magad megnyugtatására elég, egyébként az állapotod szempontjából semmit nem árul el. Kicsi eltérés is tud nagy gondokat okozni Pcos-nál.

2013. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!