Beültetés után 8 nappal vérzés! (nem pecsételés) Ez lehet menstruáció?

Figyelt kérdés
Nekiálltam vérezni de semmi szokásos menstruációs tünetem nincs(se görcs se cicifájdalom)felhívtam az orvost és azt mondta hogy ne aggódjak ez lehet a terhesség tünete is.7.napon teszt negatív!:(

2013. aug. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos elhet emnstruáció akár, ár napon belül kdierül, nem szokásos dolog az biztos épp hogy lombik után késöbb szokott megjönni a hormonpótlás miatt.
2013. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány naposan kaptad vissza őket? A leszívástól számít igazán, hányadik napon vagy. Nekem leszívás+15. napon volt erős vérzésem (5 naposan kaptam vissza őket), nem pecsételés, hanem élénkpiros, görcsökkel járó vérzés. Mégis sikerült, egy baba lett belőle.
2013. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beültetéstől számítva a 13. napon jött meg a 12-en barnáztam (a vérzés még mindig tart)és rendesen görcsöl a hasam mint menstruációnál és darabos is,néha szúrkál a jobb petefészkemnél:(szerintem ez biztos jele a sikertelenségnek de neked szívből gratulálok a babóhoz:)!!!!ja és kettő 5 napos picikét kaptam vissza.
2013. aug. 8. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Ha halványodik a jel, akkor sajnos tényleg nincs remény, de addig kár feladni. Őszintén szólva, nem hittem volna én sem, hogy ennyi vérzés mellett, amennyi nekem volt, még sikerülhet, és mégis sikerült. Remélem Neked is így lesz!!! Írd meg, mi lett, szorítok nagyon.
2013. aug. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
beülti után 7.napon csináltam egy tesztet,nega lett,másnap megjött:(felhívtam az orvost és azt mondta hogy sajnos ilyen van,abba kéne hagyni az utrot és menni uh-ra ha lezajlott a mensi
2013. aug. 9. 08:14
 6/7 anonim válasza:

szerintem ne hagyd abba!!!!!!! Én 7, napon vagyok, este kezdtem barnázni, be kellett vennem 2 duphaston-t és azonnali fekvés, és egy hétig 3x1 -et szedni. Reggelre elmúlt, most megint kicsit van, de nem brutális. Azt mondta, ha a 14. napon nega a teszt akkor hagyjam csak abba, addig szedni kell, mert ez a beágyazódás dátumában, ha kevés a sárgatest, akkor megmaradhat a gyógyszerrel, azért vérzel mert nem tud beágyazódni. emelni kéne neked is a gyügyszin szerintem, én nem hagybám abba, unokatesómnak is megmaradt, és látod a másik hozzászólót!!! :) ne add fel, pihi

magne b6 és fol sav a gyógyszer mellé.

Írj mizu.

2013. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást de ez reménytelen :( okt-be megyünk a köv-re
2013. aug. 10. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!