Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS mellett nehéz lesz így...

PCOS mellett nehéz lesz így teherbe esnem?

Figyelt kérdés

1 hete derült ki, hogy PCO-s vagyok, viszont a mensim minden hónapban megjön és peteérésem is van. A ciszták viszont ott vannak...IR vizsgálatom folyamatban van. Januártól állunk rá a babatémára.

Félek, hogy nehéz lesz teherbe esnem, van okom aggódni?


2013. okt. 21. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy nehéz lesz teherbe esned. Viszont az is fontos, hogy ez a terhesség meg is maradjon. Várd meg az IR vizsgálat eredményét: ha IR-d van, azt kezelni kell, és akkor nem lesz gond. Legfeljebb jobban odafigyelnek Rád a terhesség alatt, és többször néznek vércukorszintet.
2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképp megcsinaltatom az IR-vizsgálatot, de szörnyen nehézkes ez a magyar egészségügy. Szinte mindenhova a mgánrendelésre kell menni,ha nem akarok 3-4 heteket várni az időpontra...:-( köszönöm, a válaszod valamelyest megnyugtatott...
2013. okt. 21. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Engem hosszúő ideig, 2 évig félrekezeltek küldözgettek, várattak az sztk-ban.

Aztán elmentem magánklinikára a Mens mentisbe.

Rögtön diagnosztizálták a PCO+IR-t, nekem nosmális ciklusom sem volt. Kaptam gyógyszert+ diétáztam és már az első hónaptól egyre jobb ciklusaim lettek. Nekem sajnos más bajaim is voltak, meg a páromnak is. És még így is a diagnózistól és kezelés megkezdésétől számított 6. hónapban megfogant a kicsi.

Most vagyok 19+3



Minden jót!!

2013. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MensMentisben 10 hónap kezelés. Utána elkezdtünk próbálkozni, első hónapban sikerrel jártunk :)

Eseménytelen terhesség volt, minden tökéletes :)

Nem kell elkeseredni, simán lesz babád! :)

2013. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Reményt adtok nekem, mert eléggé el voltam keseredve. Szerencsére a nődokim amint meglátta a cisztákat küldött IR vizsgálatra. Meglátjuk mi lesz,olvastam a Metforminról, állítólag nagyon jó eredményeket érnek el vele. Ez a klinika miben tér el? Leírnátok még? Valami speciális kezelési módban?
2013. okt. 21. 13:35
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A mens mentis egy nagyon jó dokikkal ellátott magánklinika saját laborral, ahol mindig odafigyelnek rád. Ha egyszer bejutsz (az első időpontra én sokat vártam), gyorsan megy minden, rövid időn belül kapsz időpontot a laborra, még aznap elküldik e-mailben az eredményt, és ha már voltál ott, kérhetsz e-mail konzultációt. A lényeg majdnem lemaradt : kifejezetten a PCOS-okra specializálódtak, mindent tudnak erről a betegségről, és az ország legjobb endokrinológusa dolgozik ott. :-)

2013. okt. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!