PCOS-ok nektek mennyire rendszertelen a menstruációtok? Szedtek rá valamit, hogy rendszeresebb legyen?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Villa rosa kapszulát, és Vénusz cseppet.

Nagyon jók!!

2013. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De az nem gond, hogy a Merckformin mellett szedem?
2013. okt. 29. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a Merckformint? A gyógyszer és mellette a sport és diéta hatásos kell, hogy legyen hosszabb távon. Ezeken kívül más szerintem nem nagyon hat, de ettől függetlenül lehet próbálkozni. Egyébként a rendszertelenség nem feltétlenül gond szerintem, ha 25-35 nap között marad és nincs előtte több napos barnázás.
2013. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fél éve szedem és még csak egyszer jött meg, most októberben. Azelőtt márciusban jött meg utoljára még fogamzásgátlóval. Diétát meg a sportot pedig 1 hónapja kezdtem el.
2013. okt. 29. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. 5 hónapja rendszeres, gyógyszert nem szedek, május óta diétázok és mozgok, egyelőre ettől beállt úgy néz ki. Az utóbbi 3 hónapban 30 naposak a ciklusaim, előtte 27, az előtte levő pedig 32. Sajnos baba még nincs de nagyon reménykedem, hogy ha gyógyszer nélkül helyre állt a rend, akkor hamarosan meg lesz az eredménye!
2013. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel 1 hónapja diétázol is, és meg is jött, jó úton haladsz. Szerintem mielőtt bármi mást szednél várd ki hogy legközelebb is megjön-e.
2013. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várni kéne még. Ez így nagyon korai. Sajnos a javuláshoz több idő kell. Azt is tudnod kell, hogy a terápiának a sport és a diéta ugyanolyan fontos része mint a gyógyszer. Sajnos ez nem az a betegség, amit meg lehet gyógyítani azzal, hogy pár szem gyógyszert beszed az ember.
2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És nektek mennyi idő után indult be a fogyás? Az első hónapban mennyi ment le? Bocsi,h off-olok.
2013. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok túlsúlyos, 160 cm és 52 kg vagyok
2013. okt. 30. 09:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az Aviva tornát javaslom, ha rendesen csinálod a gyakorlatokat 30-45 perc intenzív mozgás után 72 órán belül meghozza (akár olyannak is, akinek már egy ideje kimaradt). Van, amikor több idő kell, ilyenkor több egymást követő nap intenzíven megcsinálni a gyakorlatokat, vagy több hétig heti kétszer 30 perc, és meghozza.
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!