Nem ertem mi tortenik a testemmel, hetfon volt petesejt leszivasom?

Figyelt kérdés

Ez az elso lombikom es megmondom oszinten azt hittem, hogy a petesejt leszivas utan mehetek vissza dolgozni, ugyanis addig semi!!! tunetem nem volt. Tok jol ereztem magma.

Az orvos tanacsara eddig pihentem sokat, nem mentem vissza dolgozni, viszont tegnap + ma picit kemenynek erzem a hasam alul es javult sokat az allapotom de meg mindig nem 100% masnal is igy volt ez vagy valami nincs rendben, hogy ilyen lassan regeneralodok? koszi a segitseget


2013. nov. 1. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Ilyenkor több progeszteron van a szervezetedben és tele vagy tömve hormonokkal. Ha nagyon rosszul vagy vissza kell menni, mert lehet túlstimuláció.
2013. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem erzem magam rosszul cask arra szamitottam,hogy gyorsabban reagalok :(
2013. nov. 1. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nemrég volt leszívás, meg visszaültetés. Mondjuk nekem a harmadik volt, és mind a három teljesen más volt. Én rögtön a punkció után nem nagyon bírtam járni, elsőnél muszáj volt, másodiknál rögtön feküdtem, illetve ültem a kocsiba, harmadiknál meg jól esett, hogy kisétáltam a gyógyszertárig. Szóval szerintem mindenkinél más. Viszont, ha puffadsz, akkor vissza kell menni, mert egyik csajszi úgy nézett ki, mintha 7 hós terhes lenne, pedig 4 hetes volt, és vékony típus. De bevizesedett, és a Kaáliba kapott valami infúziót. Nekem is puffadtabb a hasam, de nem annyira nagyon. Szorítok, hogy összejöjjön!! Neked mit tanácsoltak, mikor visszakapsz petesejtet feküdni kell?
2013. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!