Gonapeptyl injekció alatt megjött?

Figyelt kérdés

Igen. Persze hogy megjött. Csak hogy csak ma (pénteken), így nem tudok dokihoz menni majd csak hétfőn, azaz csak a 4. ciklusnapomon. Nem lesz az túl későn? Én úgy hallottam, hogy a következő injekciót a ciklus 2. 3. napján szokták kezdeni. Csütörtökön kellett volna mennem, de nem jött meg. Így felhívtam őket, és azt mondták, ha meg jön még aznap, vagy az éjszaka, akkor menjek pénteken, ha nem hétfőn. De akkor sem jött, csak ma délre indult be rendesen. Igaz a dokival is azt beszéltük, hogy csütörtök, vagy ha nem jön meg akkor hétfő, mert ő nem lesz pénteken.

Fúúú, ezt jól össze zagyváztam.

A lényeg. Nem lesz késő a 4. ciklusnap a következő injekció elkezdéséhez?

Köszi a választ. Pusz.


2013. nov. 8. 19:15
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez egy leállító injekció, elvileg a saját hormonjaidat kiüti, szóval nem lesz késő. Gondolom nem csak egy alkalommal kaptad, hanem minden nap kell szúrni. De az a biztos, ha felhívod a dokidat, én már ezzel együtt kaptam a többi szurit is.

2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!