Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosoktol kerdezem! Kit...

Lombikosoktol kerdezem! Kit mennyire viselt meg az eljaras az utolso injekcio utani es a petesejt leszivas utani napokban?

Figyelt kérdés
Ma kell beadnom az utolso injekciot , hetfon petesejt begyujtes es kisse aggodom, mert beijesztettek, hogy majd a mellekhatasok meg csak majd most fognak jonni... Haspuffadas,hanyinger, vizesedes, hanyas,fajdalom...?
2013. okt. 26. 21:14
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi ilyesmi nem volt, mint mellékhatás, pedig 5 leszívásom volt. Inkább a leszívás előtt szokott előfordulni puffadás és feszítő érzés, amikor sok szép nagy tüszőm volt. A leszívás után mindig megkönnyebbülés volt. :-)

A leszívás napján, és utána 1-2 napig persze óvatosan kell mozogni, elvégre egy nagy tűt átszúrnak az ember lányán, de adnak gyulladáscsökkentőt amit a beültetésig kell szedni, és fájdalomcsillapítót is lehet bevenni, ha szükséges. Én még ott helyben kértem, amikor áttoltak a pihenőbe, mert amint elkezdett kimenni az altató hatása, kezdtem érezni hogy fáj a petefészkem, belenyomták az infúzióba, és utána már nem is kellett több. :-)

Ha azokat a tüneteket tapasztalod, amikre kérdeztél, az már a hiperstimu jele, és azonnal hívd fel a dokidat. De meg tudod előzni őket ha iszol sok folyadékot, legalább 3 litert egy nap, és sok fehérjét eszel.

Ne hagyd magad ijesztgetni!


Lombikos alapszabály, hogy nem hallgatunk meg semmi rémsztorit, nem bújjuk a netet, nem hasonlítgatjuk össze magunkat a többiekkel! Pihenés, lazítás, és pozitív hozzáállás!

2013. okt. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A petesejt leszívás után én speciel már nem tudtam semmi másra koncentrálni, csak arra, hogy nem sokára visszakapom a kis megtermékenyített petesejtjeimet, és azon izgultam, hányan lesznek. Leszívás után kérdezték, érzek-e valamit, fáj-e, nagyon enyhén fájt, de adtak is azonnal fájdalomcsillapítót, és onnantól már semmi sem kellett, 3 nap múlva pedig visszakaptam őket.

Arra figyelj, hogy sok pihenés, pozitív gondolkodás, rengeteget inni, napi 3 liter legalább és sok fehérje, nálunk minden nap hús volt, és sajt, tejföl, túró, joghurt, stb.

Amiket írsz, azok a hiperstimu tünetei, ha azokat tapasztalod, akkor azonnal kórház, mert infúzióra kell hogy kössenek, de ne erre koncentrálj, nehogy bevonzd.

2013. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Leszívás után a hasfájás, puffadás teljesen normális. Fájdalomcsillapítót nyugodtan be lehet venni és ahogy a többiek is írták, sok fehérje és folyadék.

Ha egyéb tüneteid is vannak,irány a doki!

Sok sikert!!! :)

2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!