Akiknek volt nemsikerul lombik, hogy derult ki? A teszt lett negativ vagy meg teszteles elott megjott?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 lombikom volt, ebből 7 teljesen sikertelen. Volt olyan is, hogy megjött már beültetés után 9 nappal, volt, hogy a teszt vagy a vérvétel lett negatív akkor abba hagytam a gyógyszereket és utána megjött.
2013. nov. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én mindig vérezgetni kezdtem, nem túl erősen az utro miatt.

De csak akkor hagytam abba, miután az előírt időben teszteltem, és mindig elmentem egy HCG vérvételre is. Van akinek az utro teljesen visszatartja a vérzést, van akinek nem. Biztosra kell menni, találkoztam olyan lánnyal, akinek azért ment el a lombikbabája, mert a teszt nem mutatta ki, és abbahagyta a progipótlást.

2013. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

2 sikertelen lombikom volt. Mindkettőnél a 10-11. napon megjött rendesen a vérzésem utro mellett is!

2013. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem negatív teszt után ultrahangon az orvos megnézte a méhnyálkahártya vastagságát, és mivel már esett össze, abba kellett hagynom a progeszteront (crinone gél), és rá pár napra megjött. Mikor utrot használtam, akkor beültetés után a 9. napon már elkezdtem barnázni, de csak akkor hagytam abba a használatát, mikor az orvos azt mondta, hogy nem sikerült. Mindig lásson orvos, addig ne hagyd abba a progeszteront!
2013. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!