Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek lehetnek reményeim...

Szerintetek lehetnek reményeim? Volt valakinek hasonló problémája? Megoldódott?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és kisbabát szeretnénk a párommal, csakhogy sosem volt rendszeres a menstruációm és az utóbbi időben egyre rosszabb volt. (Ebben az évben összesen 2-szer jött meg magától) Jártam vele dokinál, de sokáig azzal hitegettek, hogy majd magától beáll, de ez nem történt meg. (Szedtem fogamzásgátlót is még 16 éves koromban az egyetlen amit elértek vele, hogy híztam 20 kg.) Az ultrahangok szerint minden a helyén van és ép. Volt két Norcolut+Clostilbegyt kúrám, de az sem segített. November 20-án megyek Endokrinológiára, szerintetek ott tudnak majd rajtam segíteni?
2013. nov. 13. 20:23
 1/8 anonim válasza:
Melyik kórházba mész?
2013. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Mávba. A Hősök terénél.
2013. nov. 13. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Butaságot írtam, bocsi. A Honvédba, ami a Hősöknél van.
2013. nov. 13. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!A fogamzásgátlók jól meg tudják zavarni a hormonokat.Gyógynövényeket nem próbáltál még a ciklus beállításra? Csak kitartás és meglesz a babátok!
2013. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az endokrinológia nagyon jó ötlet. Kérj terheléses inzulin és cukorvizsgálatot. Amúgy szerintem lehet, hogy PCOS van a háttérben. De nyilván ez a hormoneredmények, uh, és a terheléses eredmények alapján állapítható meg biztosan.
2013. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Nem, gyógynövényekkel nem próbálkoztam még.

2013. nov. 14. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Bevallom most megijedtem, miután megnéztem mit is jelent ez a PCOS :( Ezek szerint elég kis eséllyel indulok...

2013. nov. 14. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Felejtsd el, hogy kis esélyed lenne, ilyenre ne is gondolj!Nem kell megijedned még ha PCOS-od lenne is.Abban is segíthetnek a gyógynövények.Van egy könyvben egy cikk, amiben egy doktornő írja le, hogy nem lehetett volna babája PCOS miatt és mikkel sikerült neki.Ha esetleg érdekel. akkor bemásolom és elküldöm emailben.Találhatsz benne Neked is hasznos infót.
2013. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!