Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pénteken volt a 2. lombikom....

Pénteken volt a 2. lombikom. Volt vkinél hasonló eset?

Figyelt kérdés
17. napon szívták le pénteken a sejteket,és holnap, a 20.napon fogják visszaültetni őket.Ez nem túl késő már? Azon gondolkodom,hogy nem túl "öreg" ennyi nap után a méh nyálkahártya,ami leválik menszeszkor? Volt vkinél hasonló eset?
2013. júl. 7. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én is pont így voltam. Nekem mindig!! a 14.ciklusnapon volt ovulációm.

DE a doki elszámolta magát és a 13.napon azt mondta, hogy tuti nem lesznek akkorák a tüszők a 15.napra, hogy leszívja, ezért nem adott ovitrellt. Aztán a 15.napon kiderült, hogy bizony már 20mm és 25mm-esek a tüszők, 15 db volt.


De mivel nem kaptam ovutrellt, ezért csak pénteken szívta lesz a tüszőket, a 17. napon. Persze addigra eldurrantak a nagyok és maradt 8 db 27mm-es tüsző.


Én 5 napos embriókat kaptam vissza, tehát a 22.napon volt az ET. Godolhatod, hogy a 16mm-es nyálkahártyám addigra 10mm-esre esett össze. Nem is maradtak meg a babák :(

2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De Te jobban állsz, mert ma kapod vissza őket!!!!
2013. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,visszakaptam 2 sejtecskét,nagyon reménykedem,hogy minden ok.lesz!
2013. júl. 8. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Szuper! Nagyon drukkolok Neked!

Miket kapsz még? utrogestan golyókat? és még?

2013. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jöv.hónapban kezdem a 2.lombikot :)
2013. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! Utrogestant kell szednem,meg holnap és vasárnap lesz 1/3 ampulla ovitrelle,meg a stimu alatti kálium,prednisolon,folsav,ezeket tovább kell szedni.Neked hol csinálják? Én a Dévaiba járok.

2013. júl. 10. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Én is a Dévaiba járok!!! Ez tök jó :) Drukkolok ezerrel :)
2013. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,drukkolok,majd írd meg h sikerült-e.Énis a dévaiba járok aug-ban kezdünk újra.
2013. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a drukkot! Reménykedek,bár ma fájdogált a hasam,mintha meg akarna jönni... :(
2013. júl. 11. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az a jó!!!! Nekem is pont úgy fájt, és akkor ágyazódtak be :)
2013. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!