Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktinnal mennyi idő...

Magas prolaktinnal mennyi idő alatt lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a magas prolaktin szint miatt nem sikerül teherbe esnem. 1 adag gyógyszer után javult az eredményem, majd a második adag gyógyszer után ismét megemelkedett. Az orvosom gyógyszert váltott, Norprolac-ot írt fel. Normális ez a javulás utáni ismételt romlás? Továbbá van valakinek tapasztalata a Norprolac-kal? Sikerült valakinek így teherbe esni? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2013. nov. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Bromocriptint szedtem + Clostilbegytet, a 2. hónapban jött is a baba. :)
2013. nov. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak Bromocriptint szedtem, egy hónapig, és össze is jött. De teljesen attól függ, mennyire magas az a magas. Nekem épphogy emelkedett volt, de ismerek olyat is, akinek duplája a felső határértéknek, neki azért több idő kellett helyretenni.
2013. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja szedek bromocriptint, még nem sikerült. :(

A prolaktinom már helyreállt, még az IR-t kell kezelni.

2013. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem is csak kicsit volt magasabb, itt helyben azt mondták rá, hogy ez jó, Szegeden pedig gyógyszert kaptam rá. Nem véletlenül nem jött addig a baba.
2013. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy nekem mennyire magas, de gondolom, nem "éppenhogycsak". Mert a dokim a kezdeti csökkenést követő ismételt emelkedésre igencsak csóválta a fejét és csak annyit mondott, hogy sokkal rosszabb, mint az első adag gyógyszer után volt. De remélem azért ezt is lehet kezelni.
2013. nov. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!