Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vékony pcosok nektek hogyan...

Vékony pcosok nektek hogyan sikerült teherbe esni? Minden praktika érdekel, természetes gyógymódok, talp masszírozás stb. (tudom diéta, mozgás)

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam talpmasszázson és minden szart beszedtem, de semmi nem használt. Még a Merckfomrin sem sajnos, mert attól elszálltak a cukor és inzulin értékeim teljesen. Szóval nekem a diéta, sport és mellette closti, tüszőrepi és progipótlás vált be.
2013. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!nekem most írták fel a merckformin xr 500at!de nem merem beszedni mert 160cm vagyok és 48kg!cukrot nem eszem!de igy is fogyok!:(félek hogy mégjobban lefogynék az xrtől!amit nem kellene!clostyt szedtem 2x1től lett pém egy nagy cisztával együtt!1x1 től semmi!3.hónapban már nem szedtem!barátcserjétől viszont 2havonta volt pém!sajnos 3hónapnál tovább nem lehet szedni!

nem tudom mit csináljak mert annyira nem vészes a terhelt inzulinom endokrinologus szerint

2013. nov. 3. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vékony vagy, még beszedheted a Metet, csak oda kell figyelni.

Én 161 cm vagyok és 46 kg, én is XR-t szedek, napi 1 szem 500 mg-osat. És nem fogytam:D

180-200 g CH-s diétán vagyok. A dietetikus azt mondta, hogy nyugodtan egyek zsírosabb húsokat, zsírosabb tejfölt, tejet, sajtokat, olajos magvakat.

2013. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

még nemtudom mert mondta még az inofolic ètrendkiegészítőt hogy hasonlo a merckforminthoz csak ettől nem fogynék..:-S

de azt se tudom melyiket szedjem:-S ez a por elég drága és 3hónapig lehet szedni...és ha nem használ kidobtam elég sok pénzt rá...lassan 2éve hogy próbálkozunk....meg az is bennem van hogy az xrtől még rosszabbak lesznek az eredményeim amit nem szeretnék mert igyse annyira rossz....páran irták hogy csak rosszabb lett tőle az IR je

2013. nov. 3. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Vékonyaknak általában az XR-t szokták adni. Attól nem fogy annyira az ember. Ha megfelelő mennyiségű szénhidrátot (200 g) viszel be és kicsit kalóriadúsabban étkezel, akkor lehet, hogy lemegy egy-két kiló, de összességében szinten marad a súlyod. Más dolgokkal meg szerintem felesleges kísérletezgetni. Persze nyilván nem árt, de mint írtam, nekem pl. nem is használt. Amúgy milyenek lettek az inzulin és cukorértékeid?
2013. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

inzulin OGTT

t. 0 min <2 mIU/l

120 min 45.5mIU/l

glukoz 0 min 4.3mmol/l

120min 5.3mmol/l

2013. nov. 4. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom a dokiddal beszéltétek-e a határértékeket, de azok úgy alakulnak inzulinnál, hogy az éhgyomri nem lehet több mint 5 (ez neked tökéletes), a 120 perces érték pedig max. az éhgyomri ötszöröse, de legfeljebb 25. Sajnos ez viszont neked egyrészt magasabb mint 25, másrészt jóval több mint ötszöröse a kezdő értéknek. A Merckformintól ne félj szerintem, nagyon ritka azért, hogy ront az eredményeken. Célszerű viszont a kezelés megkezdését követően 3-4 hónappal egy kontrollt csinálni, hogy hogyan alakultak az értékeid, hogyha ne adj' Isten romlás lenne, akkor cserélni lehessen a gyógyszert. A diétát tartani kell folyamatosan (semmi fehér kenyér, tej, tilos a banán, szőlő, fehér rizs, krumplipüré és általában a krumpli) és rendszeres izomfejlesztő mozgás, lehetőleg súlyzózás. Ez így előbb-utóbb meghozza gyümölcsét bébi formájában. :-)
2013. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!