Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy bajban vagyok! Hétfőn...

Nagy bajban vagyok! Hétfőn volt punkcióm.22 petesejtet szívtak le. Azóta nagyon nagyon feszít a hasam, puffadok, ülve alszom mert ha lefekszem majd meg fulladok. Volt vkinek ilyen, és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ittl eleget? és ettél sok fehérjét? ez lehet akár tulstimu is, mindneképp beszélj róla az orvosoddal....
2013. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor hiperstimulált lettem, akkor jelentkeztek nálam is ugyanezek a tünetek!!! Veszélyes dolog! Kórházba is kerültem!...
2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele.Azt mondta ez természetes 22 petesejt után.enni,inni alig tudok,mert tele van a hasam,legalábbis ezt érzem.Fehérje infuziót kaptam 3at.de most is sz.... vagyok
2013. nov. 14. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Magától nem múlik el?és a kórházban mit csináltak veled?
2013. nov. 14. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat szívtak le, 17-et. (Én 45 kg voltam, a petefészkeim még hettekkel késöbb is akkorák voltak, hogy összeértek). Nagyon fontos, hogy sok vizet igyál (nekem 3 litert mondtak) és sok fehérjét kell enni. Én is nagyon rosszul voltam, alig tudtam aludni , létezni, de fokozatosan jobban lettem. Kb 4-5 nap után már jobban mozgolódtam a lakásban és bő egy hét kellett, hogy bárhova is elmenjek. Az orvosom Nutridrinket írt fel, ebben minden megtalálható, sok fehérje is. Én rettegtem nehogy hiperstimum legyen, így szigorúan vettem az orvos utasításait. Ha félsz, hogy hiperstimud lett, akkor menj el ultrahangra, az kimutatja, ha gond van. Mielőbbi gyógyulást! 31 h kismama
2013. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a túlstimulálás az nem még a leszívás előtt lehet?
2013. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akinek előtte, és akkor meg is szakítják a folyamatot ( bár ha az orvos folyamatosan figyelemmel kíséri akkor tudja csökkenteni az adagot és nem lép fel ilyen probléma) vagy lehet leszívás után is és ha jól tudom ez a gyakoribb, ilyenkor vízzel telítődik a szervezet és azt kell leszívni.
2013. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!