Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi okozhatja ezt az alacsony...

Mi okozhatja ezt az alacsony hőmérsékletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó pár hónapja, mérem a hőmérsékletemet, a peteérés miatt, mert babát szeretnénk a párommal.

Voltunk mindketten kivizsgáláson, nála semmi problémát nem találtak. Nekem a hormon labornál a TSH (3,36) és a progreszteron (< 0,65) szintnél volt eltérés. A TSH-ra szedem már egy ideje a Letrox50-et és az értékem kb 2 hónapja rendben is van, TSH (1,22).

Viszont azt vettem észre, hogy a hőmérsékletem, valami miatt elég alacsonyan van a ciklus előtt, alatt és után is,(35,8-36,4). Régebben a gyógyszer szedése előtt viszonylag normálisnak mondható görbéim voltak. Igaz a ciklusom elég rendezetlen volt, hol volt, hol nem.

Már szinte megijeszt, hogy miért, mitől lehet ennyire alacsony, igaz nem vagyok egy lázas típus, de akkor is.

Utána néztem már és tudom, hogy nem mindenkinek megy fel a peteérést követően sem a hőmérséklete 37-ig vagy fölé, de szerintem ez akkor sincs teljesen rendben. A progreszteron hiánya okozhat esetleg ilyen problémát? Voltam vele nőgyógyásznál, de azt mondta nem tud vele mit kezdeni.... :(

Ti mit gondoltok erről?

Előre is köszi a válaszokat. :)

34/N



2013. nov. 15. 09:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ilyen azóta a görbém.


[link]


Nem értem már Én ezt, napközben is néha megmérem, akkor azért 36,4-36,5 körül van a hőm. Remélem nincs baj a vérnyomásommal, mert ezidáig sosem volt.


Lehet, hogy ebben a hónapban megint nem lesz peteérésem. :(

2013. nov. 18. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!