Ti nem fáradtok bele?

Figyelt kérdés
Akiknek hosszú idő után jött össze a baba,vagy még mindig várnak a csodára,hogy élitek meg?Honnan van erőtök tovább próbálkozni egy-egy sikertelen hónap után?Akiknek nehezen,de sikerült,mi volt az a dolog ami segített végül?Tavaly november óta próbálkozunk,2x volt vetélésem.Múlt hónapban nem jött meg,már nagyon boldog voltam,de a tegnapi tesztem negatív volt,és ma délután megjött.Már nagyon nehezen tolerálom,ezeket a sikertelen hónapokat...
2013. dec. 4. 18:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Akkor fog sikerülni, ha nem a próbálkozásért, hanem az élvezetért szexelsz. Nekünk az első 2 év után, a második 1.5 után jött össze. Egyikünk sem aggódott rajta, hogy nem fog sikerülni, szerettük egymást, éltük a mindennapokat. Felesleges ovu tesztek, hőmérő, pé nézegetés nem volt, számomra ez irreális nagyon.
2013. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Első, te honnan veszed a bátorságot, hogy így kinyilatkoztass valamit? CSak azért mert neked ez jött be...Lehet, h a kérdező is pont ugyanígy állt hozzá, csak épp neki nem jött be...szerintem maradj csöndben és örülj neki, h neked bejött, de nehogy már itt elkezdj hülyének nézni mindenkit...
2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kedves első! Lehet, hogy neked azért irreálisak ezek a dolgok, mert neked nem volt teherbeesési problémád. Másnak meg kell szenvedni érte. Hidd el, senki nem hőmérőzne, ovu tesztelne stb., ha olyan könnyen sikerülne teherbe esni. Örülj neki, hogy neked egyszerű volt.

Kedves Kérdező! Én még az elején vagyok, első clostys hónapban, de eddig rengeteg alaklom volt, hogy nem védekeztünk 5 év alatt és mégsem voltam 1x sem terhes. Nem tudom nekem is mikor fog sikerülni, de hinni kell benne. Ne az idő aggódj, hanem próbálj nem mindennap arra koncentrálni, éld a mindennapjaidat és higyj!!! A hit gyógyít :)

2013. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A homerozest spec en is furanak tartottam egeszen mostanaig. Ket vetelesem volt es a genetikai tanacsadason elsodleges hazi feladatkent a homerozest kaptam. Tarthatod te irrealisnak, ha egyszer muszaj es kell a diagnozishoz, akkor csinalni kell. Ennyi a tortenet. Okoskodni baromi konnyu. Elvezetbol szexelj! Ez kedvencem azoktol, akiknek fogalmuk sincs az egeszrol! Biztos ez az elsodleges problema, ha nem jon a baba! Biztooos!
2013. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

De néha belefáradok de csak pillanatokig tart, vagyis volt egy idöszak amikor leálltunk vele, lettek más tervek. Mindenki mondta na majd most sikerül hogy nem ezen kattogok. hát ugynaugy nem sikerült pedig másfél évig nem törödtünk a baba témával. Mi már lassan 4 és fél évnél tartunk a várakozásban. Hormonális problémám van ez a ne stresszelj rajta csak annál jöhet be akinél nincs szervi vagy hormonális baj. Vannak nehezebb idöszakok mostanában, eddig jobban birtam. De nem tudok mit tenni mint tovább menni és megtenni mindent a siker érdekében.

Kérdezö! mivel volt ét vetélésed igy mindneképp ajánlott egy terheléses cukor és inzulin vizsgálat ha eddig még nem volt. Uagyanis a kezeletlen inzulin rezisztencia mellett sajnos kb 80% az esély a vetélésre. Tehát ezt is mindenképp ki kell zárni.

2013. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
2012. júniusától próbálkozunk kisebb megszakításokkal, ezalatt volt 1 vetélésem is sajnos. Egyre jobban kezdem feladni, hogy valaha is lesz a gyerekemnek kistesója, félek vizsgálatokra is menni...
2013. dec. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen sokan megosztottátok velem a saját kis történeteteket.Én nem hőmérőzöm és ovuteszteket sem csinálok sosem.Kb.tudom mikor van peteérésem,de nem csak akkor vagyunk együtt,tehát nem a baba miatt fekszem össze csak a férjemmel.Voltam orvosnál a második vetélés után,de elhajtottak.Most új helyre költöztünk,talán itt majd találok normális orvost.Nyáron csináltattam IR vizsgálatot,nem mutatott semmi rosszat,és a pajzsmirigyem is rendben van.Most majd januárban ha addig nem sikerül,szeretnék egy hormon vizsgálatot kiharcolni.Addig is szedek vitamint és folsavat.Azzal nem ártok.Ebben a hónapban azt hittem sikerrel járok,mert novemberben kimaradt a menzeszem.De sajnos csak valamiért késett és tegnap megjött.
2013. dec. 5. 08:39
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 éve próbálkozunk sikertelenül. Szerencsére nekem még vetélésem nem volt. Persze, hogy belefáradunk! Én is sokszor elkeseredek, de valami mindig hosszabb-rövidebb idő után újra reményt ad! Nagyon nehéz pozitívan hozzáállást tanúsítani, de meg lehet tanulni! Én már kezdek beletörődni a dologba, de attól még mindig hiszem, hogy egyszer én is anyuka lehetek, csak még nem jött el az ideje!

Nem szabad feladni! Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy minél előbb boldog és egészséges kismama legyen!

2013. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én is már eléggé feladtam, de tegnap voltam hormondokinál, és ez új erőt, hogy fél év után a cukorértékeim már a normál tartományban vannak.

Előtte sokszor éreztem azt, hogy az egész diétának meg mozgásnak semmi értelme, de a párom mindig vigasztalt, hogy össze fog jönni az a baba :)

2013. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi 3ik éve próbálkozunk. Én is nagyon nehezen viselem és mindig úgy vagyok vele, hogy na most ez a hónap sikerülni fog, persze mindig megjön. Minden szir szrt megvettem, pempő ilyen olyan vitamint és orvosilag is mind a ketten rendben vagyunk mégsem jön...már annak is örülnék, ha kiderülne, mi bajom van szervileg mert azon talán lehetne segíteni de így...Még egy pozi tesztem sem volt...
2013. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!