Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menjek inkább másik orvoshoz?...

Menjek inkább másik orvoshoz? (PCOS)

Figyelt kérdés
1 éve járok endokrinológushoz, de mindig csak a Meforalt irja fel és azt mondja, hogy még várjunk. Ma voltam ismét nála és mondtam, hogy jó lenne ha megnézné a hormonjaim erre azt mondta, hogy amig nincs vérzés addig nem kell.

2013. dec. 5. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a diétát csinálod? mozogsz? 1 éve szeded a gyógyszer és még mindig nem jött meg?
2013. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Márciustól szedem a gyógyszert azóta 1x jött meg, de az is barnázás volt és 3 hétig tartott, diétát meg mozgást 2 hónapja csinálom.
2013. dec. 5. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk addig tényleg fölösleges
2013. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor még várj mert a 2 hónap még nem olyan sok. Nagyon rossz volt az inzulinod? túlsúlyos vagy?
2013. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, 160 cm és 52 kg vagyok. Nem tudom, mennyi az inzulin mivel nem nézték, ma mondtam, hogy jó lenne megnézni erre azt mondta az orvos, hogy amig nem áll be nagyjából a ciklus addig felesleges.
2013. dec. 5. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Mensmentis. Oda tessen elmenni.
2013. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oda szeretnék, de az a baj, hogy 20 éves vagyok még tanulok, és szüleim se keresnek sokat, nincs arra pénzünk.
2013. dec. 5. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Az komoly hogy nem is nézte meg, azonnal keress másik orvost. Igy egyáltalán mire irta fel a gyógyszert? ez felháboritó.... Ha bp-i vagy tényleg a mensmentis-be menj.
2013. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1 éve még máshoz jártam, ott nézték, de ott meg csak fogamzásgátlót irkálták fel, azért jöttem át ide, de ez se jobb.
2013. dec. 5. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor keress másik orvost vagy csak kérd meg küldjön el terhelésre. AMit tudsz tenni hogy komolyan diétázol és javulnia kéne a ciklusodnak.
2013. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!