Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Stimulációval hány petesejtete...

Stimulációval hány petesejtetek lett?

Figyelt kérdés
6 napja szúrom a Gonal F-et, mai uh-n 3 és 4 tüszőt látott a doki. Keveslem kicsit.
2013. dec. 6. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lombik, vagy inszemináció? Én inszemináció előtt szúrtam Gonal F-et. Első hónapban nem lett egy érett petesejt sem, így az inszem is elmaradt. A második hónapban 1, utána 2, utána 3 petesejt lett. A 3. inszeminációnk sikerült, a 3 petesejtből 1 baba lett. Nekem már a 3 petesejtre is azt mondta a doki, hogy gondoljam meg vállalom-e az inszemet, mert nagy az esélye az ikerterhességnek. A lombik az nyilván más egy kicsit.
2013. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha inszem akkor pont jó, söt sok orvos csak 2-t enged. ha lombik akkor sem rossz de lehetne több. viszotn ha túl sok akkor sem jó mert nagy a veszélye a szövödménynek. Egyébként nincs olyan hogy kevés vagy sok. kinek hogy lesz. Én tudok olyat akinek lett 8-10 minden 3 stimunál is de sajnos még a 4. lombik után sincs baba:(. és tudok olyat is akinek inszemnél egy petesejt érett csak és lett belöle baba. Ne hasonlitgasd magadat máshoz mert mindenki más.
2013. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lombik lesz.
2013. dec. 6. 14:15
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tartanod kellene magad a lombikosok tízparancsolatához, aminek egyik pontja, hogy ne hasonlítsd magad másokhoz. ;-)

Komolyra fordítva : nem olyan kevés ez, lesz még több is, ahogy halad a stimu. :-) Minden uh-n többet fog látni a doki. Persze a méret már más kérdés, de hidd el, jó lesz ez. :-)

Nekem egyébként változó volt, ugyanannyi tüszőszámmal volt 8, és volt 3 petesejt is. De olyan is volt, hogy több lett a petesejt, mint a tüsző. :-) Néha takarják egymást, vagy egy tüszőből 2 petesejtet nyernek. :-)

Szóval szerintem pont szépen haladsz. :-)

2013. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez meg semmit nem jelent. Kezdeskor nekem is kevesebb volt, vegul 13-14 tuszobol 7 petesejtecskem lett.

Azt mondta az orvos, hogy 5 es 10 kozott a legjobb, minoseg szempontjabol, szoval ne aggodj.

2013. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szurkálom magam tovább. :)
2013. dec. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!