Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok tanácsot adnátok?...

Lombikosok tanácsot adnátok? Fontos!

Figyelt kérdés

Két petesejtet kaptam vissza tegnap. Crinone gélt kell minden este használni, meg kaptam két ovitrellet, amit feleket kell 3 naponta beadni. Mnyh? 16mm

Tanácsokat szeretnék, mi segíti még a beágyazódást, kinek mi vált be?Crinone után kell öbliteni?


2013. dec. 6. 15:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Embriót. :)
2013. dec. 6. 15:57
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem kell obliteni.

Sokat igyal, napi 3 litert es egyel rengeteg feherjet, sajt, tej, joghurt, turo es hus.

2013. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szia! Én pénteken kaptam vissza két embriót. Nekem írtak még fel az ovitrelle injekció mellé clexane-t is. Ezt viszont csak először kapom,ez az ötödik beültetésem. A sok fehérje,és sok folyadék valóban fontos. Én fehérje turmixot is iszok pluszban,így biztosan meg van a fehérje bevitel,és még sok-sok pihenés,no nem feküdni egész nap,mert az nem tesz jót a keringésnek,de semmi fizikai meló! Legalább is nekem ezt javasolták a Kaáliban. Sok sikert!
2013. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor hasonlóan vagyunk, csak nekem az első lombik. Vannak gyerekeim, csak a paromtól nincs, remélem sikerül mindkettőnknek! Én asa protectet szedek.
2013. dec. 8. 12:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi van veled? Sikerült?
2013. dec. 17. 09:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem tudom,hogy sikerült -e ,holnap megyünk vérvételre. Vannak olyan tüneteim,amik eddig nem voltak a sikertelen lombikokkor,de persze a racionális magyarázatot is tudom rá azonnal,nagyon nehezen hiszem ,hogy sikerülhet már nekem,azaz inkább félek a csalódástól. Tesztelni ,nem tesztelek,mert legutóbb is halvány pozitív volt,de sajnos csak az ovitrelle mutatkozott még egy kicsit. Így holnapik "türelmesen" várok! Veled mi újság?
2013. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ovitrellet szúrtál? Én 5.-én csütörtökön kaptam vissza őket, szúrtam felet pénteken, aztán hétfőn majd csütörtökön, és vasárnap legutoljára. Én is mindenben próbálom azt érezni hogy sikerült. Félek csak az ovitrelletől pozi a tesztem, azt írják 3 nap alatt megy ki egy fél.
2013. dec. 17. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 9-én adtam be az utolsó fél ovitrelle-t,a múltkor is kb ennyi nap múlva ,igaz nem egyből,de halvány pozitív lett a teszt. Mai napig megvannak,mert elraktam őket. Akkor ha jól számolgattam ,te 3 napja még adtál be ovi.-t? Ma teszteltél? Mikor kellene tesztelni,ezt nem mondták meg? Nekem azt mondták ,ne teszteljek,mert a vérvétel biztosabb,és a Kaáliba azt is megmondták mikor kell visszamenni. Neked nem lesz vérvétel?
2013. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az asa protectet különben meddig kell szedni?
2013. dec. 17. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg még egy darabig ;),egyébként a sikertelenség bizonyossága után abba hagyható.
2013. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!