Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a PG/53 ovu tesztel? Nekem mar 2 hete pozitivat mutat. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem össze-vissza mutatott mindent, pedig a leírás szerint szabályosan használtam, aztán kiderült, hogy egyáltalán nincs peteérésem.
2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nitókrisz ***** válasza:
En is hasznaltam regen, sokaig pozitivat mutatott es mar meguntam, azt hittem hibas - ezert egyutt voltunk a parommal a pozitiv eredmeny ellenere es a vege az lett, hogy terhes lettem. Szoval azert ovatosan :)
2013. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be; vegyél ovus tesztcsíkot, max. 200FT/db pl. a VA....-rán; az nekem bevált!
2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan pozitív volt és kiderült,hogy a hormonjaim nem állnak a legjobban. Gondolom azért volt ez. Az ovulációs teszt viszont szépen mutatta a tüszőrepedést. Úgy tudom,hogy a terhesség alatt is pozitívat mutat. Hol jársz a ciklusodban?
2013. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagy kamu az a vacak.
2013. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobban megéri a netről rendelt, én nem vateráról rendelem hanem egy tesztes oldalról, írj privit ha érdekel (azt hiszem ide nem írhatom ki).

De biztosan van peteérésed? nem vagy PCOS?

2013. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat, hogy ilyen sokara valaszolok. Az internetem nem mindig a legjobb. Nagyon koszonom a sok valaszt!!!

Szoval pontosan igy tortent: mar a ciklus 4.-dik napjan elkezdtem tesztelni a PG/53-al biztos ami biztos alapon es mar akkor kicsit pafranyosat mutatott. A 6.-dik naptol erosen pafranyos volt egeszen a 14.-dik napig azota nem teszteltem. VISZONT!! amit meg ezelott nem ereztem az olyan erzes mintha megakarna jonni az alhasam illetve mehemben erzem erosen ejjel is ezt most mar 5 napja. Ilyet eddig meg nem tapasztaltam. Peteeresnel mindig szurni szokott meg gorcsolni picit a petefeszeknel oldalt, nem igy kozepen ez a tompa megjonni akaro erzes. nem varom csak 1,5 het mulva ugy hogy korai is lenne. Ez most peteeres vagy beagyazodas szerintetek???

2013. dec. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!