Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges a 17. heten megerez...

Lehetseges a 17. heten megerezni a baba mozgasat? Kinek milyen a tapasztalata ezzel kapcsolatosan? és milyen érzes az a bizonyos, , megmozdult erzes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőven lehetséges már a 17. héten érezni. Arról, hogy pontosan mit és hogyan lehet érezni elég eltérő leírásokat lehet olvasni. Van aki azt szokta mondani, hogy olyat érez mintha egy lepke szárnya csapkodna. Én valami olyasmit éreztem, mintha valaki nagyon finoman kapirgált volna.
2009. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkor éreztem először egy reggel oldalt fekve . Azt hittem, hogy egy ideg rángatózik a derekamnál. Odanyúltam és nem éreztem semmit. Aztán délután is éreztem de már máshol és tudtam, hogy ez belül van és nem ideg hanem a baba. Ekkor vettem meg az első rugdalózóját.
2009. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Én a 16-17 héten éreztem először, azóta folyamatosan erősödik, de egyáltalán nem olyan,mint amiyennek elképzeltem. Szóval én erősebbnek gondoltam, persze még erősödhet,meg fog is valószínűleg, de úgy gondoltam, ilyenkorra már minden mozdulatát érezni fogom. Az a bizonyos megmozdult érzés pont olyan,mint ahogy írod. Azaz bizonytalan, ő volt, vagy nem. Ilyen kérdések merülnek fel benned. Aztán kiderül, hogy ő volt. :)
2009. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már éreztem a 17. héten, de rendszeressé majd csak a 18. héttől vált. Szokták mondani, hogy elsőre csikis érzés lesz, olyan bugyborékolás, meg pillangók. Na hát én nem igazán ezeket éreztem. Akkor figyeltem fel a kis motoszkálására, amikor ülve enyhén előre dőltem és egészen lent éreztem. Majd egy-két hét és egyre jobba lehetett érezni. Sokban függ attól is, hogy hol és hogy érezzük, hogy a babó épp hol fekszik. Én mindig éreztem, amikor átfordult. Egészen máshol lehet érezni.

Most meg már nagyon erős a kis drágám. Ja, és a pocim minden szegét-zugát körberugdossa! :)

27 hetes kismami

2009. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mintha apró buborékok pattannának szét a pocidban...Én 16 hetes voltam, mikor megéreztem, igaz, nagyon aktív volt a babucim...És most is az:)
2009. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A "nagykönyv" szerint a terhesség felénél, vagyis a 20.héttől érezhető. Ez persze bőven nem így van. Én az első babámat várom és 13hét 6naposan éreztem először mocorogni, ami olyan buborék pukkanáshoz foható érzés volt, nagyon gyengén és igen meglepődtem. Folyamatosan erősödött és sűrűsödött. A 18.héttől érzem már minden nap, már elég erősen.

Szóval szerintem igen, érezheted 17hetesen.

Kellemes babavárást!

2009. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en szokok olyasmit erezni mintha buborek pukkana ki, csak ennyi.PUKK. aztan olyan csikis erzes is szokott lenni, mintha bevulrol csikiznenek,foleg ha ulok. meg olyant is ereztem mar mintha dobbant, rugott volna a szemeremcsontom felett.mint amikor az ideg, de csak 1x
2009. márc. 8. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az! Ez már a babád! Eleinte csak egyszer-egyszer érzed és az sem baj, ha eleinte nem minden nap.
2009. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratula ! Ez mar a baba!En 16 hetesen ereztem elosszor buborek pukkanas feleket,majd par napra ra mintha pillango szarny rezges fele erzes lett volna, de nagyon kis gyenge,erotlen.Majd naprol napra erosebben bokdosott,majd rugott.Most mar faj .36 hetes vagyok.

Boldog babavarast!

2009. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!