Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak is volt itt olyan Hsg...

Másnak is volt itt olyan Hsg beavatkozása melynek során altatták köldökön keresztül és hüvelyen történik majd csak olyat olvasok itt ahol nem altattak nekem jan.8án lesz lécci írjon olyan akinek ez a fajta volt és utánna lett e siker élmény?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
a hsg-t hüvelyen keresztül végzik általában nem altatásban. Amit hason kereszteül az a méhtükrözés. Ahhoz altatnak. csak akkor lesz ennek sikere ha elzáródás a gond, ha egyéb pl hormonális vagy genetikai oka van akkor nem ezen mulik.
2013. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Más baj nincs csakminden vizsgálat pipa csak ezt csinálják már.
2013. dec. 17. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félreértettél valamit? Az írásodból úgy látszik, nem nagyon tudod használni a magyar nyelvet...
2013. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hsg-hez nem altatnak és ott hüvelyen keresztül, ébren nyomják fel a kontrasztanyagot.

A laparaszkopiánál altatnak, ott mennek be köldöknél és hasfalon.

Melyik lesz Neked?

2013. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem ismét az orvossal mindkét vizsg. Elvégzi egyszerre 2napig kell befeküdni ezt az utolsó válaszolónak írom. Az elötte lévőnek meg üzenem ismerem a magyar nyelvet csak telefonról írok és nem mindig úgy küldi el a szöveget ahogy szeretném.
2013. dec. 17. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre hsg-t és laparaszkópiát biztosan nem csinálnak.

Ha laparaszkópia, akkor ott bemennek és mindent látnak, azt is, hogy milyen a méh, átjárhatók-e a petevezetők, akkor már nem csinálnak hsg-t, mert minek. A hsg a laparaszkópiát váltja ki.

2013. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az elsö irja. a laproszkopiánál ellenörzik az átjárhatóságot is tehát nem kell pluszban HSG.
2013. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én voltam laparoszkopian,nemtalaltak semmit de utánna a 3dik hónapban sikerült teherbeesnem :) Előtte 4évig semmi.
2013. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszerre csinaltak a lapart es a hsg-t.
2014. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!