Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A feleségemnek nem sikerül...

Balazs8989 kérdése:

A feleségemnek nem sikerül teherbe esnie, milyen ételeket italokat, esetleg készitményeket tudtok javasolni ami sikerülne?

Figyelt kérdés
pl hallottam már a b6 vitamin szedésről, c vitaminrol. szerintetek? segitsetek!! miket tudtok javasolni??

2013. dec. 20. 21:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyik jó ami 100%-os tisztaságú!!!A.
2013. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mióta nem? Igazàból csodaszer nem lètezik egèszsèges szervezetnèl összejön 1-2 èven belül. Ha baj van valahol akàr?it szedteknem jön össze. Milyen vizsgàatai voltak? Hormon, àtjàrhatósàg stb te voltàl màr
2013. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen reméljük a legjobbakat
2013. dec. 20. 22:48
 14/23 A kérdező kommentje:
ugy kb 1 éve a kivizsgálásokon azt mondták minden rendben van mind a ketten , leszámitva hogy q feleségemnek néhány apróbb cisztája van, amivel felkerestünk még 2 orvost, ugyanis azt mmondták "elfér ott " nem okoz gondot.. a többi orvos is ezt mondta. valami készitmény ami valakinek bevált? a B6? FOLSAV?
2013. dec. 20. 23:16
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondtàk màsfèl èv próbàlkozas utan, csak en nem hittem el. Maganorvoshoz mentem egy hormon szuri kövi hónapban màr terhes is voltam. Csodaszed nincs ha baj van semilysn vitamin nem segít, folsav egyebkènt is a babànak kell. A b6 röl csak annyit tudok hogy hànyingerre jó.
2013. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Debrecen közelében nem tudtok mondani egy ilyesféle magán dokit? ha megkérdezthetem, ha nem tul tolakodó..mennyibe került ?
2013. dec. 20. 23:27
 17/23 anonim ***** válasza:
Pont debreceni vagyok. Czifra Imre nagyon jó alapos vizsgàlatonkènt egy 10es
2013. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha nem jön a baba, akkor itt igenis gond van, akármit is mond a doki, akinél voltatok. Átjárhatósági vizsgálatot csináltak pl.? Ha nem átjárható a petevezeték nincs az a vitamin ami segítene. A cisztáknak is utána kellene menni, mert lehet PCOS. Higgyétek el, mi is szedtünk jó pár dolgot. Egyik sem használt, mert a problémát kell megtalálni és kezelni.
2013. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget írni, de a férjem egyik ismerőse azt mesélte, hogy elmentek pihenni egy hétvégét és úgy jött össze a baba. Próbáltak kikapcsolódni, nem a babára gondolni és sokat együtt lenni abban a 2 napban.

Persze szervi baj náluk nem volt, szóval tényleg azt kell mindenképp elsőként maradéktalanul kizárni.

2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát sikerült hülyeséget írnod mégis. szerinted enm próbáltak még pihenni? Édes istenem, de szeretnék én is ilyen naiv lenni...
2013. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!