Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Természetes módszerek amik...

Természetes módszerek amik segítik a méhnyálkahártya vastagodását? Tudtok ilyet? Be is vált nektek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom az E vitamin segít
2013. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszt+ E vitamin nálunk bevált ahogy elkezdtük szedni mindketten a férjemmel köv. hónapban terhes lettem. (Előtte 6 hónapig próbálkoztunk pedig néztük a naptárt is hogy jókor legyünk együtt)Így tettünk a tesóval is most 8 hetes km vagyok. Én ajánlom!! A dm-ben vettem Dr. Chen féle nagyon jó napi 1 szem mindkettőtöknek! Egyébként majd olvasd el mennyi jó hatása van az e vitaminnak a szervezetre.
2013. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt valaki a múltkorában a méhpempőről áradozott. Azt hiszem olyasmit írt, hogy régóta nem jött össze a baba. és a méhpempő sokat dobott a dolgon, mert rövid időn belül összejött.
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
e vitamin, c vitamin, cink, b3vitamin, palástfű tea. ezek segítik a beágyazódást. Valamint ha lehet kerüld a meleg fürdőt és inkább tusolj, ne hordj szoros nadrágokat. Jó hatással van az aviva torna is és a jóga is mert erősitik a méhet. figyelj rá hogy megfelelő legyen a napi folyadék bevitelre és kerüld a túlzott koffein bevitelt. remélem tudtam segíteni. :) szorítok nektek
2014. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fagyöngy tinktúra. Gyuri bácsi "babaváró" csomagjában van. Állítólag erősíti a méhet.
2014. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!