Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INOFOLIC táplálék kiegészitőt...

INOFOLIC táplálék kiegészitőt szedem a 4-dik napja Emelet Pco-s vagyok. Gyermeket szeretnénk. Ti szeditek/szedtétek? Valakinek volt siker sztorija az Inofolic tól?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szedem. Talán annyit vettem észre, hogy már nem hullik csomókban a hajam, és jobban alszom valamivel. Pattanások keletkeztek rajtam a szedése elején, de ha "helyreáll" a szervezet, akkor ez megszűnik, nekem is egyre kevesebb jön már elő. Persze még kevés az egy hónap, de reménykedek. Amit még ajánlani tudok az a méhpempő, még csak egy hónapban szedtem, (28 nap szedés, 28 nap szünet)de abban a hónapban nagyon szép érett tüszőm lett tőle. (sajna akkor pont nem tudtunk együtt lenni)
2013. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!méhpempöt azt hol tudom meg vásárolni?ovrvosáltal kell kiíratni? Mert az én dokim olyan h le szarja h mit szeretnék,nem áll mellém. Mennyibe kerűl?
2013. dec. 29. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Barátnőm pcos, fogamzásgátlóval megszüntették neki a ciszták további keletkezését, majd mikor babát szerettek volna abbahagyta a fogigátlót, és elkezdett méhpempőt szedni, a második rendes vérzése már nem jött meg, babás lett az első méhpempős hónapban, pedig az orvosok azt mondták neki, hogy nem lehet gyereke természetes úton. Ő ajánlotta nekem is a méhpempőt, elég szkeptikus voltam, és először csak kis mennyiséget rendeltem innen a netről (biot), kiszállítással kb 5800 ft volt, elég húzos, na de az inofolic is elég drága, de úgy vagyok vele megpróbálom, ha nem jön be akkor is legalább kipróbáltam.:) Már a második adag méhpempő is itt van a hűtőben, holnap kezdem az új ciklust (mármint a 28 napot). És nagyon reménykedem benne, hogy most baba lesz.:)Amúgy iszonyat rossz ízű, nyelv alatt bírom csak elviselni, úgyhogy extrém bevállalósnak kell lenni hozzá szerintem.
2013. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sziasztok en 2 hete szedem az inofolicot,most megjott,de majd latjuk a kovetkezo haonapban,h segit-e
2013. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lovasagus válasza:
100%
Mi egy évig próbálkoztunk a párommal, sikertslenül, aztán elkezdtem az Inofolicot szedni. Két hónap után pozitiv lett a teszt. Jelenleg 9 hetes vagyok.
2014. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratula!!!! Végre egy jó hír :)
2014. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Március óta próbálkoztunk a párommal (pco-s vagyok). A 3. Inofolicos hónapban pozitívat teszteltem. Jelenleg 8 hetes vagyok.
2014. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok tudom nem mostaniak a válaszok sem a kérdés csak érdekelne hogy ittatok e terhesség alatt tovább az Inofolicot vagy abbahagytátok?
2014. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!