Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhes lehetek-e? A párommal...

Terhes lehetek-e? A párommal szeretkeztünk de elszakadt az óvszer. Utána a nőgyógyász felírt egy 120 órás tabit, amit 12 órán belül bevettem. Terhes lehetek? Ugyanis nem jött meg a várt időben. Netán mégis teherbe estem?

Figyelt kérdés
Utoljára november 27-én volt menstruációm, azóta nem jött meg. Amikor a tablettát bevettem az december 14-e volt. És 25-én kellett volna hogy megjöjjön. Csináltam ugyan már 1-én egy tesztet ami negatív lett.

2014. jan. 6. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 72 órás tabi. Ha a mensid elmaradása után teszteltél nem valószínű, inkább a hormonjaid borultak fel.
2014. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ugyan van most nálam egy másik teszt, de még lehet várok vele egy pár napot. Ha terhes lennék azt már ki kéne hogy mutassa nem?
2014. jan. 6. 19:45
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az esemény utáni tabletta megkavarhatja a ciklusodat, mert hormont tartalmaz. Remélhetőleg hatott, és csak erről van szó. Ha azóta nem voltatok együtt védekezés nélkül, és a tesztjeid még mindig negatívak, akkor adj a szervezetednek még egy kis időt a regenerálódásra.

2014. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Neked is a választ! Nem, azóta nem voltunk együtt. És a tesztjeim továbbra is negatívak. A legrosszabb a tehetetlenség, hogy csak várni kell és várni...
2014. jan. 8. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!